'בשם הבגידה' מאת קרן שחר אליעזר. הוצאה עצמית בהפקת גלילי הוצאה לאור. כתבה: רונית קיטאי

מחברת הספר 'בשם הבגידה, קרן שחר אליעזר ,היתה מן הסתם מוותרת על 'החוויה' הזאת בה חשה כאישה נבגדת ופגועה עד עמקי נשמתה. מהתהום הכי עמוקה היא יצאה מחוזקת, למדה את תחום היועץ הזוגי ועושה בו חייל

פורסם ב: 21/07/2021 15:38

קרן שחר אליעזר באירוע ההשקה של ספרה 'בשם הבגידה'. צילום: אלבום פרטי
מאז קרן שחר אליעזר עוסקת בשיקום זוגות במערכת יחסים ובשיקום המערכת הזוגית והיחידה לאחר בגידה. קרן חיה באושר בזוגיות פרק ב ומקבלת חיזוקים ממשפחתה הקרובה וארבעת ילדיה האהובים. הספר שנכתב מהקישקע שלה ידברו לכל אחד ואחת. קרן אור יש לה וזה לא בא לה עם שחר...


'אחת המהלומות, שהשפיעה בעוצמה החזקה ביותר על חיי, הייתה בגידה בעוצמה 10 בסולם ריכטר. סופת טורנדו ששינתה את חיי מן הקצה אל הקצה והכניסה אותי למערבולת מטורפת, שלא ידעתי לאן היא תוביל. מרגע זה, שרק כיום אני יודעת לזהות אותו בוודאות, התחיל מסע חיי, מסע כואב, מטלטל, ארוך ועמוק שהוביל אותי לנקודה שבה אני נמצאת היום'.

קרן שחר אליעזר חושפת בספר ראשון מסוגו תובנות, תהליכים טיפוליים ייחודיים, מקרי השראה, הצלחות, טיפים ונקודות למחשבה. זאת במטרה לשפר ולו במעט את הסערה שמתחוללת בליבם/ן של נבגדים/ות ובוגדים/ות ואולי אף למנוע מהם/ן שברון לב נוסף.

במהלך הספר היא חושפת מכתבים אישיים, שנכתבו בזמן אמת על ידי גברים ונשים, שחוו בגידה (בוגדים ונבגדים) ובגילוי לב חושפים את תחושותיהם ורגשותיהם.

בספרה מצליחה קרן שחר אליעזר להעביר את תחושותיה והדרך הכואבת שעברה, כדי לגעת במקומות הכי רגישים לכל מי שחווה בגידה. בין היתר היא מפרטת מה מביא גברים ונשים לבגוד, כותבת על תהליך הסליחה, משבר האמון, הקונפליקט, הדרכים לשיקום, מסבירה מדוע דווקא מי שפצע הוא גם זה שיכול לרפא ועוד.

את הספר הקדישה קרן שחר אליעזר גם לזכר אחיה הצעיר נתי שחר ז'ל 'שהיה לו תפקיד חשוב בחיי'.קרן שחר אליעזר, יועצת זוגית, מתמקדת במערכות יחסים ובשיקום אחרי בגידה, מרצה ומפעילה את קבוצת התמיכה היחידה מסוגה.

ועריכה ספרותית ולשונית: יהורם גלילי
עימוד הספר ועיצוב הכריכה: סטודיו לב ארי
הפקה: גלילי הוצאה לאור

מספר עמודים: 160 -מחיר הספר: 89 ש'ח.

הספר נמכר באמצעות האתר:

https://kereneliezer.co.il/%d7%a1%d7%a4%d7%a8-%d7%91%d7%a9%d7%9d-%d7%94%d7%91%d7%92%d7%99%d7%93%d7%94/
קרן שחר אליעזר, צילום : רונית לובצקי

'בשם הבגידה' מאת קרן שחר אליעזר. הפקה: גלילי הוצאה לאור. צילום הכריכה: רונית לובצקי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   דון חוסה נסים ד'בחאר , רומן מאת יוסף...
*   'המתנה מארץ ישראל' מאת חנה אדרי. איורים:...
*   הפרפר שלמד לעוף מאת רינת סיבוני. איורים:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים