כחלק ממוכנות בי'ח 'כרמל' לאירועי רבי נפגעים ואירועים ביטחוניים נערך שם תרגיל פינוי מחלקות. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון וירון חזן

אחראי תחום שעת חירום ב'כרמל', סגן מנהל בית החולים ד'ר בני רביב: 'מטרת התרגיל היא שמירת כשירות בית החולים למתארי החירום השונים, שלצערנו הם רלוונטיים מתמיד במציאות הביטחונית בה אנו חיים'

פורסם ב: 20/07/2021 03:18

ר בני רביב בעת התרגיל. צילום: אלי דדון וירון חזן - דוברות בי'ח 'כרמל'
במסגרת הפעולה הנ'ל, תירגלו הצוותים תרחישים מורכבים ושונים של הדמיית נפילת טילים על בית החולים, פגיעות במחלקות, טיפול בתשתיות חירום, טיפול ופינוי מטופלים, פינוי מלווים ואנשי צוות פצועים, וכן חבירה עם גורמי החירום מחוץ לבית החולים כמו מד"א, כיבוי אש פיקוד העורף, העיריות מסביב עוד.

בתרגיל השתתפו נציגים בכירים מפיקוד העורף בפיקוד ראש מדור היערכות בתי חולים צפון. בנוסף לצוותי המחלקות המתורגלות נטלו חלק בתרגיל גם צוותי הביטחון של בית החולים, עובדי האחזקה, מחלקת שינוע, המערך הלוגיסטי ומחלקת ביטחון של בית החולים, וכן מהנדס בית החולים.

בסיכום התרגיל שיבחה רב סרן וריאט מפיקוד העורף את בית החולים והצוותים המקצועיים הרבים שחברו יחד על הרצינות שהפגינו בהכנות לתרגיל ובתרגיל עצמו ועל המקצועיות הרבה שהפגינו.

מוסיף סגן מנהל בית החולים ד'ר בני רביב: 'כחלק משגרת שעת חירום של בית החולים וההערכות הקבועה אנו מקפידים על ביצוע תרגילים באופן מסודר לאורך כל השנה כדי לשמור על ריענון הצוות והתנסות במקרים בצורה הכי קרובה למציאות.אני מודה לכל הצוותים הרבים מבית החולים מכלל הסקטורים שהתגייסו באופן מלא לטובת העניין, בתרגיל עצמו ובהכנות הרציניות שבוצעו לקראתו, ובפרט לצוות שעת חירום של בית החולים, שעמלו על ההכנות לתרגיל והתיאומים הדרושים לקראתו'.ההכנות והפקת התרגיל רוכזו על ידי אחראית שעת חירום בבית החולים, מרינה ניחנביץ' ומזכירת ועדת שעת חירום, מיכל לוי.
צוות המחלקה בזמן התרגיל ב'כרמל'. צילום: אלי דדון וירון חזן, דוברות בי'ח כרמל

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מחר יציינו את ערב יום הכיפורים תשפ'ב...
*   חולות סרטן ומחלימות מהמחלה מתכנית...
*   במרכז הרפואי כרמל מעדכנים את הציבור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים