מיכל סבון טבעי בע'מ יצאה עם קרם ההגנה המינרלי המיועד להגנה על עור הפנים והגוף מפני נזקי השמש הישראלית. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

קרם ההגנה מינרלי מהשמש מבית 'סבון מיכל' הוא 100% מינרלי וטבעי ואינו מכיל את המסננים הסינתטיים שנמצאים בקרם הגנה 'רגיל'. הוא נקי לחלוטין מחלקיקי ננו.עכשיו במבצע חגיגי לרגל ההשקה. מזמינים קרם הגנה אחד ומקבלים את השני במתנה. המבצע עד 30.7.21

פורסם ב: 18/07/2021 17:22

סבון מיכל קרם הגנה מינרלי מהשמש הישראלית לפנים ולגוף. צילום: יח'צ
קרם ההגנה של 'סבון מיכל' נבדק קלינית במעבדות מובילות באירופה ונמצא יעיל מאוד. הוא הוכח קלינית כמספק הגנה של 30 SPF לפחות, בספקטרום רחב (UVA + UVB).

קרם ההגנה מבית 'סבון מיכל' אינו פוגע בסביבה הימית ובשוניות האלמוגים אשר בים. אוקסיבנזון הוא חומר נפוץ בקרם הגנה סינטטי והוא גורם נזק אדיר לאקולוגיה הימית עד כדי כך שחלק מהמסננים הסינטטיים אסורים לשימוש במדינות מתקדמות ברחבי העולם.

החסרון המשותף לכל המסננים הטבעיים היא העובדה שהספיגה שלהם איטית והם משאירים לבן על העור. ב'סבון מיכל' פיתחו קרם הגנה טבעי עם הספיגה המקסימלית האפשרית והמריחה נעימה , אינה דביקה והמוצר מצטיין בניחוח טבעי.מהירות הספיגה לעולם לא תתחרה עם המסננים הסינטטיים השקופים אבל זו פשרה ממש קטנה מול כל מה שמרוויחים. הקרם עדין ונפלא גם לילדים כקרם הגנה לפנים.

להזמנת המוצר 1+1 במתנה הקליקו כאן:

https://sabonmichal.co.il/catalog/natural_sunscreen
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   החורף בעיצומו. קר ובמקומות מסויימים...
*   דודו מינה הבעלים של רשת הגלידריות...
*   חברת 'בן & ג'ריס' בישראל השיקה מחדש...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים