לרגל 25 שנה לכפר עידוד יצאו מארזי 'זרעים של עידוד' בעיצוב חדשני. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

מרכז רימון בכפר עידוד מציע מארזי 'זרעים של עידוד' בעיצוב חדשני, של צמחי תבלין וערכה לזרעי פרחים לשתילה שמיוצרים במשתלת הכפר, המהווה בית חם לאנשים מיוחדים. כל ההכנסות מיועדות לטובת דיירי הכפר

פורסם ב: 18/07/2021 16:13

צילום: יח'צ
מארזי הזרעים של עידוד כוללים כד זריעה עצמית מחרס, אדמה, זרעי תבלין בזיליקום וזרעי פרחים רב שנתיים, ודף הוראות. המארזים מיוצרים על ידי דיירי כפר עידוד.מחיר ליחידה 15 ש'ח. להשיג במשתלת כפר עידוד רחוב הארי 51 נתניה.

מרכז רימון הוא צלע באשכול התעסוקתי, שמפעיל כפר עידוד הכולל גם את משתלת הכפר ועבודה בשוק החופשי. משתלת הכפר מופעלת על ידי דיירי הכפר, פתוחה לקהל הרחב ומשמשת כלי טיפולי -שיקומי עבור הדיירים הזקוקים לעבודה מוגנת בתנועה. הדיירים אחראיים על הטיפול והגידול של צמחי המשתלה ומתמחים בשתילת ייחורים עבור משתלות חיצוניות.

כפר עידוד ייחודי מבין המסגרות לאנשים עם מוגבלויות, ובלעדי בישראל .החיים בכפר עידוד מושתתים על הרעיון לפיו חברי הקהילה חיים ביחד, בדירותיהם ומנהלים חיים רגילים, כאשר לצדם הסיוע היחידני והארגוני הנדרש. הדיירים בכפר עידוד נהנים ממעטפת שירותים מקצועית בכל תחומי החיים, תרבות, פנאי, תעסוקה, מרפאה, בריאות וחיי קהילה שוקקים.

כפר עידוד, ממוקם כפנינה ירוקה בלב נתניה, חיים בו 149 דיירים מגיל 21 ועד גילאי זיקנה שמוגדרים כולם כאנשים עם צרכים מיוחדים. כפר עידוד הוקם לפני כ-25 שנה על ידי קבוצת הורים שיזמו הקמת בית שייתן מענה לילדיהם, ילדים עם צרכים מיוחדים.

להזמנות ניתן לפנות לקובי 052-6035805 או לאתי 050-9663075 .
צילום: יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   'ויסוצקי' השיקה סדרת תה ירוק 'סופּר-גרין'...
*   מהם חמשת הדברים שחדר האמבטיה שלכם...
*   יום הפסטה הבינלאומי עם 'פסטה ריקו'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים