ארבעה אחים, גד, אריאל, יהודה ורוני שאנאנס מירושלים, החליטו להוקיר תודה למד'א. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלירן אביטל

הארבעה החליטו לתרום באמצעות אגודת ידידי מד'א בישראל אמבולנס לזכרם של הוריהם, ג'רלד אברהם ומישל מלכה שאנאנס, שמופעל בתחנת מעלות תרשיחא והאמבולנס כבר הספיק להעביר שלוש יולדות אל חדר הלידה ולהעניק טיפול רפואי מציל חיים לחולים ופצועים נוספים.

פורסם ב: 16/07/2021 12:01

חנוכת אמבולנס תרומת משפחת שאנאנס . צילום: אלירן אביטל
'מד'א הוא ארגון ההצלה הלאומי של מדינת ישראל. עובדיו ומתנדביו עושים לילות כימים, מגיעים לכל מקום ופועלים להצלת חיים בכל תנאי ותחת כל אתגר. השנה וחצי האחרונות הבהירו לנו עד כמה מד'א הוא ארגון התורם כל כך הרבה למדינת ישראל שהחלטנו לתרום בעצמנו', הסבירו האחים את החלטתם.

ארבעת האחים ובני משפחותיהם חנכו את האמבולנס החדש בטקס מרגש במוקד הלאומי של מד'א בקריית אונו ,שם פגשו את אנשי מד'א ולמדו מקרוב על מערכות ההפעלה המתקדמות ועבודתם של המוקדנים, החובשים והפרמדיקים בארגון.

אורלי אריאל מנכ'לית אגודת ידידי מד'א בישראל: "אני מודה למשפחת שאנאנס על הדרך האצילית להנציח את הוריהם בתרומת אמבולנס למד'א. התרומה לרכישת אמבולנס, היא שותפות ישירה להצלת חיים. אני מקווה שמשפחות רבות ילכו בעקבותיהם ויסייעו לנו לחזק את מד'א למען כולנו'.

מנכ'ל מד'א אלי בין: 'הוקרת תודה מעין זו לארגון ההצלה הלאומי אינה ברורה מאליה והיא מרגשת אותי מאד. אני מודה לבני משפחת שאנאנס בשם כלל עובדי ומתנדבי מד'א ובשם אלו שהאמבולנס ישרת אותם, בתקווה שרק בלידות'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   אל'מ (מיל) ח'כ מופיד מרעי הבטיח לסייע...
*   האחות רחל שפירו מהיחידה לטיפול נמרץ...
*   ד'ר לילך בונשטיין מנהלת מעבדת בנק...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים