קמפיין דוגמנות ראשון ללאורה לנטינו ('זוג מנצח VIP') לבית האופנה GOLBARY. כתבה: רונית קיטאי. צילום: חיים כהן

לאורה לנטינו ילידת נאפולי שבאיטליה, שמחה שסוף סוף מכירים אותה בשמה ולא רק כבת זוגו הפרשן וכדורגלן העבר איציק זוהר. היא סיפרה על תהליך הגיור, על הקשר החזק שיש לה עם ילדיו של בן זוגה אותו הכירה לפני חמש שנים בבודפסט ,הונגריה

פורסם ב: 16/07/2021 03:12

לאורה לנטינו ל-GOLBARY. צילום : חיים כהן
היא בלטה על המסך בתוכנית הריאליטי 'זוג מנצח VIP' וכך הפכה לאורה לנטינו להיות דמות מסקרנת בריאליטי הזוגות. עכשיו היא עושה את צעדיה הראשונים בעולם האופנה והדוגמנות עם הצילומים לאתר של בית האופנה GOLBARY.

מאז שהכירו לפני חמש שנים הם זוג בלתי נפרד.גם בעת הצילומים היא מפגינה נשיות, אסרטיביות, ביטחון וחוזקה. לאורה לנטינו סיפרה לאנשי הצוות בסט הצילומים על אירוסיה לאיציק 'כרגע עדיין אין תאריך מיועד לחתונה, זה יקח זמן וזה לא יקרה בקרוב. אנחנו מחכים שהקורונה תסתיים בכל העולם. יש לי משפחה בהונגריה ובאיטליה וכולם צריכים להגיע לחתונה,אך כרגע המצב לא מאפשר את הגעתם. ברגע שנדע על תאריך לחתונה כולם ידעו זאת. דבר אחד בטוח. את שמלות הערב שלGOLBARY אני אאמץ לחגיגות לקראת החתונה. יש לנו מחשבה עתידית על ילדים והפרש הגילאים בינינו לא מפריע לי כי לי יש נשמה של אישה בת 50. שיתוף הפעולה והחיבור בינינו חשובים יותר מהגיל'.

בימים אלה לאורה ממשיכה בהליך הגיור ומתארת אותו כהליך לא פשוט בשל הבירוקרטיה של משרד הפנים, אך לא מביעה חשש ואומרת שהיא יודעת ומרגישה שלהתגייר הוא הדבר הנכון עבורה ואף מציינת שעושה קידוש בערבי שישי, חוגגת חגים יהודיים וצמה ביום הכיפורים.

לאורה מוסיפה שהיא לא מתכוונת לנפוש בקיץ הקרוב, אלא מתכוונת לנצל את 15 דקות התהילה שלה בעבודה קשה ולקצור את הפירות. חוץ מזה היא מצפה להשתלב בטלויזיה ובדוגמנות כאישה עצמאית ולא כאישה שלצד איציק זוהר.
לאורה לנטינו ל'גולברי'. צילום: חיים כהן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   מעצבת האופנה רעומה זק'ש ובתה שירז...
*   שני ימי סטיילינג ללקוחות :רעומה זק'ש...
*   סטטיק ובן אל, עברי לידר וסקאזי ב STREET...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים