'הנני אשר הנני' המשלים והסיפורים של קריון בעברית מאת דורית ישראל. הוצאת 'אוריון'

הסיפורים בספרה של דורית ישראל הם בעקבות חוויות אישיות ומיסטיות אליהן נחשפה תוך כדי עבודתה. לדבריה גם אם מישהו לא מאמין במיסטיקה, הסיפורים והמשלים שבספר 'הנני אשר הנני' , יעניקו לו קצת חומר למחשבה

פורסם ב: 09/07/2021 16:51

הנני אשר הנני מאת דורית ישראל. הוצאת אוריון
'בעבודתי כעיתונאית נחשפתי לעולם שלא הכרתי, שיש הנוהגים לכנותו: 'מיסטיקה'.בעקבות כתבות שעשיתי, החלטתי ללמוד רייקי, ואז קרה השינוי המשמעותי ביותר בחיי: הבנתי שיש דברים מעבר לנראה לנו, הבנתי שהדברים אינם כפי שהם נראים ושהמציאות שונה ממה שאנחנו רגילים לחשוב.

מכאן ואילך החלו חיי להתגלגל במסלול שונה מזה שהורגלתי לו. התאהבתי באנרגיה, גיליתי את המדריכים הרוחניים שלי והתחלתי לתקשר. בעקבות ספרים שקראתי, נשביתי בקסמיה של הישות המדהימה קריון, ואף זכיתי להיות המתקשרת שלו בפני קהל', מסבירה דורית ישראל, המתקשרת בעברית של קריון בפני קהל.

בסיפור 'מתנות' היא מספרת על משפחה שמתכוננת לארוחה חגיגית. כאשר האורחים מגיעים כל אחד מהם הביא או מתנה למשפחה המארחת. בסיום הערב כאשר עזבו האורחים יושבת אם הבית ופותחת את המתנות. לאכזבתה היא מגלה שכולן פקקים מסוגים שונים ובצבעים שונים. שלא לדבר שיש לה כבר בבית מגירה מלאה בחולי פקקים שקיבלה במתנה בעבר. היא הבינה שיש בזה מסר. פירושו שהיא תקועה כמו פקק בתוך בקבוק ולא יודעת כיצד לחלץ את עצמה מהמצב.זה הזמן לעשות זאת היא מחליטה. הספר מכיל 83 עמודים - 60 ש'ח. הוצאת 'אוריון'.
דורית ישראל שלמדה לתואר ראשון חשבונאות וכלכלה, הגשימה חלום והפכה למורה, אח'כ עבדה כעיתונאית, מפיקה ועורכת, פירסמה ספרי שירה ועוד. צילום: אלבום פרטי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'ואז אתה נגעת' מאת עירית פלינט בקר...
*   'התפוח נפל רחוק מהעץ' מאת עמיעד לפידות...
*   'שמיל החציל' מאת רן שליים. איורים: בועז...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים