‬ תמונות של שלושה ספורטאים פראלימפים -על אריזות דגני הבוקר של 'תלמה'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: rocco run

''תלמה' תומכת בספורטאים הפראלימפיים במשחקי טוקיו 2021. במסגרת המהלך, תמונותיהם וסיפוריהם של שלושה ספורטאים פראלימפיים אשר הוענקה להם חסות ע'י 'תלמה', יופיעו על מהדורה חגיגית באריזות 'קורנפלקס של אלופים

פורסם ב: 06/07/2021 18:59

אחיה קליין, רוני אוחיון ורוניקה גירנקו. צילום: ROCO RUNS
החזון והייעוד של תלמה, כמותג המשפיע על החברה באופן חיובי, הם לקדם אורח חיים פעיל בקרב כל המשפחות בישראל.
תלמה שואפת להביא למיצוי היכולות של כל אחד וכל אחת, כדי להגשים חלומות, כדי להגיע להישגים וכדי להיות אלופות ואלופים בכל תחום שאליו נשאף.

לשם כך חברו 'תלמה' והוועד הפראלימפי בישראל למהלך משותף לתמיכה בספורטאים הפראלימפיים ולליווי שלהם לקראת המשחקים בטוקיו 2021. שלושת הספורטאים שנבחרו, מגיעים מענפי ספורט שונים אך מייצגים כולם מודל של מצוינות בתחומם:

ורוניקה גירנקו שחיינית בנבחרת השחייה הפראלימפית של ישראל: 'אני גאה ומתרגשת לחבור למותג תלמה כדי לקדם את הספורט הפראלימפי בישראל, כדי לדבר על ערכים כמו נחישות, התמדה ומימוש עצמי וכדי ליצור שיח של גיוון והכללה. אני שמחה להופיע על אריזת 'קורנפלקס של אלופים" של תלמה.

"כשהייתי בת חמש נסענו לבקר את סבי וסבתי, והתנגש בנו רכב. ישבתי מאחור ועפתי קדימה. בעקבות התאונה נפגע עמוד השדרה שלי, ונותרתי מרותקת לכיסא גלגלים. עם עזרה ממאמנים ומחברים, הפכתי מנערה חסרת ביטחון לשחיינית מקצועית בתחרויות בין-לאומיות'.

אחיה קליין, חותר בסירת רביעייה בנבחרת החתירה הפראלימפית של ישראל: 'אני שמח שמותג ישראלי כמו תלמה מקדם ערכים חשובים כל כך של גיוון והכללה. כאחד שרוצה לתמוך בספורטאים ולקדם אורח חיים פעיל וחתירה למצוינות . אני גאה ומתרגש לחבור למותג 'תלמה', ואני מזמין את כולם לצפות במשחקים הקרובים בטוקיו. "נפצעתי במהלך פעילות מבצעית ואיבדתי את כושר הראייה. עם כל הקושי והמורכבות, החלטתי להכיל את הפציעה ולצאת לדרך חדשה. כשהתחלתי לחפש הזדמנויות חדשות, גיליתי את הספורט הפראלימפי'.

רוני אוחיון, שחקנית כדור שער בנבחרת הנשים הפראלימפית של ישראל: 'אני גאה לקחת חלק בפרויקט המרגש עם מותג תלמה, להופיע על אריזת דגני הבוקר של תלמה, "קורנפלקס של אלופים", ולהגיע לכל בית בישראל. אני בטוחה שהפרויקט יעורר השראה בכולם ויעודד אותם להגשים את עצמם.

"נולדתי עם לקות ראייה קשה. למרות זאת, תמיד אהבתי ספורט ואהבתי אתגרים. כבר בתור ילדה הייתי הולכת למשחקים במרכז לעיוור והתאהבתי בכדור שער.היום אני גאה להיות הסנטרית של נבחרת ישראל'.


כחלק מהמהלך, אריזת 'קורנפלקס של אלופים' מבית 'תלמה', תושק החודש באריזה חגיגית, ועליה סיפורם של שלושת הספורטאים הפראלימפיים. במקביל תקדם תלמה בתקשורת ובכינוסיה הדיגיטליים את הסיפורים האישיים ואת המסע למשחקים הפראלימפיים של שלושת הספורטאים.

נגה בנר סוארי מנהלת השיווק של דגני 'תלמה': 'תלמה גאה לתמוך בספורט הפראלימפי בישראל, מתוך מחויבות לעידוד אורח חיים פעיל ומיצוי היכולות הטמונות בכל אחת ובכל אחד מאיתנו.

ורוניקה, רוני ואחיה מבטאים הלכה למעשה את ערכי המימוש העצמי והשאיפה להישגים, והחיבור בינם לבין תלמה הוא טבעי ונכון. אנו מזמינים את הקהל הרחב להתרשם מהסיפורים האישיים ומעוררי ההשראה שלהם. אני מאחלת בהצלחה רבה לכלל הספורטאים במשחקי טוקיו 2021, אתם אלופים אמיתיים'.

ניסים סספורטס מנכ'ל הוועד הפראלימפי: 'אנחנו מודים מאוד ל'תלמה' על הבחירה בספורטאים שלנו, שהם דוגמא לנחישות ומצויינות ואם מדובר בקורנפלקס של אלופים , הרי שאין מתאימים מהם'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   ביום רביעי, ה-1.12.2021, באולם הספורט שבקריית...
*   דפיברילטור נייד וקומפקטי שפיתחו סטודנטים...
*   סטרטסיס חוברת ל-ECCO הדנית לשילוב טכנולוגיות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים