לרגל השקת הסיבים האופטיים של 'בזק', הם יוצאים בפעילות חוויתית לכל המשפחה - בחינם. כתבה: רונית קיטאי

במסגרת האירוע, תהפוך 'בזק' את נמל תל אביב לפארק טכנולוגי עתידני עם אטרקציות מדהימות ומפתות, במהירות האור ומה שיספק חוויות לכל הגילאים. האירוע מ-7/7/21 וימשך עד ה-15/7/21, מהשעה 20:00 ועד חצות. הכניסה כאמור לאירוע ללא עלות

פורסם ב: 05/07/2021 13:10

bfiber אירוע בנמל.צילום: דוברות 'בזק'
בזק באירוע המואר של הקיץ בנמל תל אביב :Bfiber Land אירוע חוויתי במהירות האור. מבוך עיר העתיד, מסלול ריצה אינטראקטיבי, אורגן סיבים אופטי ומפל המים המהיר בעולם הם רק חלק ממגוון רחב של אטרקציות חווייתיות שיוצגו ויונגשו לקהל המבקרים בפארק הטכנולוגי חוויתי של בזק בנמל תל אביב

לטובת האירוע 'בזק' הקימה מסלול חוויתי העוטף מתחם ענק בנמל תל אביב כאשר סיב אופטי עוצמתי ילווה, יאיר את מסלול האטרקציות ויכוון את קהל המבקרים לכל נקודה ויעד במתחם.

חלק קטן מהאטרקציות: המבקרים יוכלו להיכנס לעולם חדש בתוך מבוך סיבים אופטיים, דינאמי, מהיר ומרתק בין גלילים מוארים המדמים את עיר העתיד העשויה גלילים המשנים את צבעם, מתקשרים בצבע ויוצרים קשר עם הקהל.

לחובבי ה'סלפי', זאת האטרקציה שלכם, שדה סיבים אופטיים : ארגז החול של הנמל יהפוך לשדה סיבים אופטיים אינטראקטיביים, צבעוניים ומרהיבים המשנים את צבעם במהירות האור, מרתקים את עין הצופים, ומזמינים לתמונת סלפי, שברקע מוסיקה קצבית.

GAMING LIVE Bfiber יאפשר חווית גיימינג ענקית מרגשת, מהירה ועוצמתית. מסלול ריצה של 24 מטר מזמין את הקהל לרוץ על המסך ולהשיג את כתמי האור.

רבים מהפועלים להפקת האירוע מעריכים כי זאת תהיה האטרקציה המבוקשת והמתועדת ביותר, אווטר במהירות האור. מדובר במתקן אווטר מיוחד הכולל מצלמה בשידור חי, אשר תצלם את המבקר ותהפוך אותו ואת תנועותיו לאווטר אמיתי.

יהיה דיסקו. אטרקציה מיוחדת במינה שמפעילה את כל החושים, מאפשרת למבקרים לנגן על אורגן סיבים אופטי בסטרימינג כאשר קצב ומהירות הדירכה, זאת לצד כמות הדורכים ישפיעו על קצב ניגון האור ומהירותו.מהלך פריסת הסיבים של בזק הינו פרויקט התשתיות הגדול בישראל המתבצע לרוחבה ולאורכה של המדינה ובהשקעה של מיליארדי שקלים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   בסוף השבוע שחלף חגגו את חג החגים בחיפה...
*   המרתון המדברי הבינלאומי באילת חגג...
*   אירועי החג של החגים יפתחו בסוף השבוע...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים