רולסנה רודינה נישאה הערב לבחיר לבה איתי פז, ולבשה שלוש שמלות שעיצבה לה שלומית אזרד. כתבה: רונית קיטאי. צילום: עידן חסון

לאחר שביום שישי נערכה חופה בנוכחות משפחתית בלבד,הם נישאו במוצ'ש בגן אירועים 'קאי'

פורסם ב: 03/07/2021 22:48

רוסלנה רודינה בשמלת כלה בעיצוב שלומית אזרד. צילום: עידן חסון
מעצבת שמלות הכלה שלומית אזרד התרגשה לא פחות מהכלה ונשמעה כך: 'תשע שנים שרוסלנה רודינה היא פרזנטורית שלי . היא הצטלמה בכל שמלה וגזרה אפשרית ולכן ידעתי מראש שאנחנו לא הולכות להתחכם.

זה היום שלה והפגישה מולה הפעם היא כמו כל כלה שמגיעה עם חלום כיצד היא רוצה להיראות והיה חשוב ל'רוס' להיות מאוד קלאסית אבל גם סקסית במידה מדויקת ולא מוגזמת'.

לכלה היא אמרה: 'התרגשתי ממך בלבן כל פעם מחדש והיית לי לגאווה.עברנו מסע בחיים המקצועיים שחיבר בינינו בחיים האישיים וזכיתי שתהיי חלק מהחיים שלי והלב מתפוצץ מהתרגשות'.

רוסלנה רודינה לבשה שלוש שמלות שנראות כמיני קולקציה, לאחר שהמעצבת והכלה בחרו להיצמד לקו נקי, קלאסי ומדויק שיתחבר לאופי שלה ולגזרות שידגישו את הנתונים המדהימים שיש להץ

מסבירה שלומית אזרד המעצבת: 'השמלה הראשונה עשויה מבד משי מבריק. מה שהיה מורכב בעיקר בשמלה הראשונה היא שלקחתי על עצמי אתגר לבטל את כל התפרים בחלק העליון של המחוך כך שהבד יראה מתוח לחלוטין שמתחת יש מחוך בנוי וזה יצא מושלם. השרוולים המחויטים עם גימור סולטיס תחרה שמשתלב גם בגב ושסע עמוק.

השמלה השנייה מורכבת משיפון פליסה ושיפון חלק מאין מיקס בין שני סוגי בדים .המחוך בנוי בטכניקה של חיתוכים גיאומטריים בשילוב תיפורים מחויטים. החלק התחתון נשפך על הגוף עם שני שסעים. זו שמלת ריקודים אז בניגוד לשמלה הראשונה של החופה שהייתה יותר צנועה וסולידית פה כבר מדובר על שמלת ריקודים סקסית ונוחה.

הלוק השלישי שהיה ל'אפטר' וזוהי שמלה בהשראת הלבשה תחתונה שהיא מאין האחות הקטנה והחצופה של השמלה הראשונה. השתמשתי באותם בדים בדיוק שלמעשה מדובר בגירסה יותר שובבה ומתאימה לאפטר.ושיהיה במזל טוב!

לכם זה יעלה כך :

שמלה ראשונה 15,000 ש'ח, שמלה שנייה 12,000 ש'ח, שמלה שלישית 7,000 ש'ח. ן להשיג בסטודיו המעצבת שלומית אזרד רחוב היצירה 21 , רמלה.בתיאום מראש בטלפון: 077-9967130.
רוסלנה בשמלת כלה בעיצובה של שלומית אזרד .צילום: עידן חסון

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   'מיס יוניברס' לובשות את 'הבוידעם', חנות...
*   מעצבת האופנה רעומה זק'ש ובתה שירז...
*   שני ימי סטיילינג ללקוחות :רעומה זק'ש...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים