איש מרגש הוא הכומר פאדי עגינה שהוא גם ...נהג אמבולנס. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יוסי אמבולנס

פאדי עגינה ( 50) תושב כפר יאסיף, נשוי ואבא לבן סטודנט, אשר בין הטיפול בחולים והפעילות בכנסייה התנדב השבוע בחלוקת מזון לניצולי שואה במסגרת המעורבות הקהילתית בחברת 'יוסי אמבולנס' שירותים רפואיים, שם הוא עובד כנהג אמבולנס

פורסם ב: 01/07/2021 21:22

הכומר, נהג האמבולנס מכפר יאסיף , פאדי עגינה. צילום: דוברות 'יוסי אמבולנס'
פאדי, אבא גאה לבן סטודנט ללימודי פראמדיק, יצא השבוע עם אמבולנס לחלק סלי מזון לניצולי שואה בחיפה, זאת במסגרת עמותת 'שבת מתוקה' הפועלת מידי שבוע בחיפה ועושה שבת מתוקה ממש לניצולי שואה בעיר.

אז מהי 'שבת מתוקה'? זוהי יוזמה של נשים שלקחו על עצמן להעניק יחס, תשומת לב ומודעות לאותם אנשים לאורך כל השנה, כאשר בישראל חיים כיום כ-180,000 שורדי שואה.

בפעילות העמותה בכל יום שישי יוצאים מתנדבים רבים החל ממבוגרים ועד בני נוער לבתי הקשישים, דואגים להפגת בדידותם ומעניקים להם מארזים של מזון בסיסי, חלה ונרות לשבת.

מעמותת 'שבת מתוקה' הדגישו: 'החיבור הישיר מחזק את הקשר בין המתנדבים, בני הנוער והשורדים ומעצים את תחושת הנתינה לאנשים שמהווים נדבך חשוב בהיסטוריה של העם היהודי'.

טל סגל המרכז את פעילות העמותה בחיפה: 'שני סבים וסבתא שלי היו ותיקי מלחמת העולם השניה המכונים 'וטרנים'
הם כמו מרבית ניצולי השואה כבר אינם אתנו, אבל ראיתי אותם, כשהסתכלתי בעיניים של הוטרנים הללו כי זמן הולך ונגמר, ומאוד חשוב לתת כבוד והערכה להם , כל עוד זה אפשרי, ולהגיד להם שאנחנו חיים בזכותם. בנוסף תודה רבה לשותפה בפעילות העמותה בחיפה, חברתי, טטיאנה ג’ון'.

מחברת יוסי אמבולנס שירותים רפואיים נמסר: 'עובדי החברה הם המשאב החשוב ביותר וגאים בעובדי החברה בכלל ובעובדים מסורים וערכיים כפאדי בפרט.אנו שמחים ומודים לעמותת שבת מתוקה על החיבור והיוזמה למען הניצולי שואה בעיר חיפה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   רוחמה אשור וענת בן דוד ממועדון גימלאי...
*   ארז גלר מנהל המרחב של מד'א בחיפה, הציל...
*   מיה שפירו סטרלין (15) רק סיימה קורס...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים