נשיאת המכללה האקדמית בית ברל פרופ׳ יולי תמיר ציינה את סיום שנת המשפט תשפ'א - באירוע במכללה האקדמית צפת.צילום: דוברות המכללה האקדמית צפת

את פני אורחת הכבוד של האירוע פרופ' יולי תמיר, קיבלו נשיא המכללה האקדמית צפת פרופ' אהרון קלרמן וראש בית הספר למשפטים במכללה האקדמית צפת פרופ' מוחמד ותד

פורסם ב: 28/06/2021 19:09

צילום: דוברות המכללה האקדמית צפת
כמידי שנה, גם השנה ציין בית הספר למשפטים במכללה האקדמית צפת את סיום שנת המשפט וסיכום הפעילות הקלינית לשנת הלימודים תשפ'א באירוע מיוחד, שהוקדש כולו לנושא היחסים בין רשויות השלטון המרכזיות במדינה.

נשיא המכללה האקדמית צפת פרופ׳ אהרן קלרמן, הציג בפניי פרופ' יולי תמיר את המכללה והעשייה האקדמית והניהולית במכללה, לרבות ההתקדמות בבניית מרכז לגסי הריטג' והמכון המתקדם ע'ש הלמסלי. מדובר במכון להכשרה ולחינוך במקצועות הבריאות במכללה, שיופעל בשותפות עם המרכז לסימולציות רפואיות (מ.ס.ר) במרכז הרפואי שיבא, תל השומר, אחד המרכזים הרפואיים המובילים בעולם.

לאחר מכן הציג בפניה ראש בית הספר למשפטים במכללה האקדמית צפת פרופ' מוחמד ותד, את בית הספר בראשותו, לרבות את חברות וחברי הסגל האקדמי, כמו גם את העשייה האקדמית והניהולית הנעשית בבית הספר.

במסגרת הכנס השתתפו כל המנחים האקדמיים והמנחים הקליניים, אשר מנהלים במסגרת בית הספר למשפטים את מערך הקליניקות המשפטיות. בתורם הם הציגו בפני הנוכחים את פעילות הקליניקות המשפטיות ותרומתן לחברה בכלל, ולחברה הגלילית בפרט.

במסגרת בית הספר פועלות כשמונה קליניקות משפטיות, העוסקות במגוון רחב של נושאים, דוגמת זכויות חשודים ונאשמים בפלילים, סיוע משפטי לנזקקים, אכיפת חיובים וחדלות פירעון, הגנת הצרכן, חינוך ומשפט, נציבות תלונות הציבור, משפט טיפולי ועוד.

פרופ' מוחמד ותד הציג באוזני משתתפי הכנס, את אבני הדרך המרכזיות בהתפתחות בית הספר למשפטים בשלוש השנים האחרונות, לרבות הצלחתו לקבל הסמכת קבע מהמועצה להשכלה גבוהה. הוא הרחיב בדבר חשיבותו ותרומתו של המערך הקליני בבית הספר, מתוך שאיפה להרחיב עשייה ברוכה זו.

(איתן קושניר)
צילום: דוברות המכללה האקדמית צפת

פרופ' יולי תמיר עם פרופ' אהרון קלרמן ופרופ' מוחמד ותד. צילום: דוברות המכללה האקדמית צפת

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   הח'כיות אלינה ברדץ' יאלוב, לימור מגן...
*   ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש פגשה במועדון...
*   במוצ'ש החולף נפתחה המהדורה ה-23 במספר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים