מונו שלוש סגניות למנהלי מחלקות במרכז הרפואי 'כרמל'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

ד'ר מיכל מולד מונתה כסגנית מנהלת מחלקת ילודים ופגים, ד'ר לריסה כצבמן מונתה כסגנית מנהלת מכון הדימות,ד'ר אננה לובובסקי כסגנית מנהלת מח' גריאטריה. 'מדובר במינויים של מנהלות איכותיות ומקצועיות שיוסיפו כח ועוצמה רפואית לאיכות האנושית המעולה של הרופאים והרופאות בבית החולים', בירך אותן מנהל 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג

פורסם ב: 28/06/2021 09:57

מינוי שלושת הסגניות החדשות. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל
באירוע חגיגי בהנהלת בית החולים 'כרמל' הוענקו תעודות המינוי לשלושת הסגניות החדשות.

למכון הדימות מונתה כסגנית מנהל ד'ר לריסה כצבמן. היא סיימה את הסטאז' שלה בשנת 2001 ב'כרמל' עשתה התמחות ברדיולוגיה ועבדה בביה"ח העמק כרופאה בכירה. ד'ר לריסה כצבמן יצאה לשנת השתלמות בגינאה המשוונית שבאפריקה שם היתה הרופאה הרדיולוגית היחידה בכל המדינה.

מנהל 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג ציין את מכון הדימות הנמצא כעת בפני אתגרים גדולים במיוחד.'המכון בנוי על צוות אנושי חזק ומוצלח שבתקופת הקורונה עבד קשה במיוחד. ד/ר לריסה כצבמן היתה כאן בזמנים הקשים ותרמה משמעותית לחיזוק המכון'.

מנהלת מכון הדימות ד'ר נטליה גולדברג בירכה את סגניתה החדשה ד"ר כצבמן במילים חמות : 'לריסה היתה תמיד הגב האמתי שלי במכון. יש בה כל מה שצריך להיות ברופאה מקצועית ואיכותית, ואני אומרת לה תודה גדולה ובהצלחה'.

ד'ר לריסה כצבמן הודתה למברכים ואמרה כי 'כרמל' הוא הבית האהוב עבורה: 'יש לנו במכון צוות מדהים ויוצא מן הכלל ואני מרגישה כי יחד נוכל להביא את המכון לגבהים חדשים'.

***

סגנית המנהל החדשה של פגיית בית החולים היא ד'ר מיכל מולד שמונתה כסגניתה של מנהלת מחלקת ילודים ופגים ד'ר קרן לביא. האחרונה בירכה את ד'ר מיכל מולד וסיפרה כי היא עובדת מזה 11 שנים במסירות בבית החולים 'כרמל' שם גם עברה התמחות ושימשה כרופאה בכירה במחלקה. לדבריה 'ד'ר מולד היא רופאה מקצוענית עם יכולות ארגון מדהימות היא משרה במחלקה אוירה טובה ויש איתה תמיד את התחושה שיש על מי לסמוך'.

ד"ר מולד הודתה למברכים : 'אני מאמינה כי הפגייה שלנו מצטיינת בעיקר ביחסי האנוש המצוינים שבה. אני כאן כדי לעזור ולקדם את המחלקה ברמה המקצועית והאנושית כדי שנמשיך להיות פגיה מצטיינת ארצית ומובילה'.

***


ד'ר אננה לובובסקי שמונתה כסגנית מנהלת המחלקה הגריאטרית היא מומחית ברפואה פנימית ובגריאטריה מזה שלוש שנים. היא עובדת ב'כרמל' לשם הגיעה אחרי עבודה רבת שנים ומוצלחת במחוז חיפה וגליל מערבי של 'כללית'.


מנהלת המחלקה ד'ר אירינה מלחובסקי בירכה את ד'ר אננה לובובסקי : 'אנה היא אדם חם עם גישה מיוחדת למטופלים. היא משרה במחלקה אוירה נעימה ומקצועית ואני שמחה שהיא אתנו יש לנו המון עבודה משותפת ומוצלחת.המחלקה הגריאטרית שלנו נבחרה כמחלקה מצטיינת מוסדית יש לנו רפואה ברמה גבוהה עם צוות רפואי וסיעודי העובדים יחד כשהכל מוכוון לטובת רפואה טובה יותר למטופלים שלנו'.

ד'ר לובובסקי הודתה על הברכות : 'מצאתי במחלקה צוות של אנשים מצויינים שקל וטוב לעבוד איתם והם עושים רפואה טובה .נמשיך לעשות ולקדם את מקצועיות של כולם'.

באירוע נכחו מנהל משאבי אנוש אהוד פקלר, סגנית מנהל בית החולים ד'ר שני ברוש, ויו'ר ועד הרופאים ד'ר אריה ביטרמן . האחרון בירך את הזוכות במינויים : 'יש כאן נשים חזקות ומעולות הבחירה וההחלטות היו טובות וראויות יחד אתכן נמשיך לצעוד קדימה אני מאחל לכן הצלחה רבה'.

סגנית המנהל ד'ר שני ברוש בירכה את הסגניות החדשות: 'אתן רופאות מובילות ומקצועיות כשכל אחת מכן מתמודדת עם אתגרים אחרים ומורכבים. אתן מובילות מנהיגות שקטה עם שינויים בתוך המחלקות עם שיח מקצועי פורה. אתן עובדות מהלב ורואים זאת. בשם כל הנהלת בית החולים והעובדים אני מאחלת לכולכן הצלחה ענקית מכל הלב'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מחר יציינו את ערב יום הכיפורים תשפ'ב...
*   חולות סרטן ומחלימות מהמחלה מתכנית...
*   במרכז הרפואי כרמל מעדכנים את הציבור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים