נשות עסקים ומובילות דעת קהל בילו במלון הבוטיק הרבט סמואל בית בגליל. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יובל חן

מי שיזמה את האירוע היא שני פדר, חוקרת טרנדים ואופנה ויוצרת תוכן באינסטגרם, אשר זכתה לאחרונה בתואר שלושים המבטיחות מתחת לגיל 30 של פורבס.

פורסם ב: 27/06/2021 13:49

מימין לשמאל שני פדר, דליה ממרוד, ד'ר להבית אקרמן ,ענת מרקוביץ ודניאלה רייבנבך. צילום: יובל חן
שני פדר החליטה ליזום את ה'פדקיישן' חופשת ריטריט של יומיים שבמהלכם חברות הקהילה נפגשות לראשונה מחוץ למסכי הסלולר, שוכחות מהשיגרה ומתפנקות

היומיים במלון כללו בין היתר: הרצאות, סדנאות, סטיילינג, העצמה נשית, אירועים, חגיגות והשקות סביב טרנדים בתחום האופנה, ביוטי, מזון, וולנס, ועוד כמו כן ארוחות עשירות ופינוקים שחיכו בסוויטת.

שני פדר פתחה את החופשה בדברים ואמרה: 'הקמתי לפני כשנתיים קהילה אינסטגרמית בשם 'פדריישן', הכוללת ברובה המכריע נשים מגילאים שונים ומה שמאפיין את בנות הקהילה זה המגוון הרחב: יהודים, ערבים, דרוזים, חילונים ודתיים משלוש הדתות שמתעניינות בתחומי הלייף סטייל ותורמות ומחליפות דעות והמלצות ביניהן.

חיבת להודות אישית למותג היוקרה קרסטס, למותג לה רוש פוזה ולחברת שסטוביץ נותני החסות והתורמים הראשיים, שבזכותם ניתן היה לערוך את היומיים הנפלאים הללו'.

בין אלה שהגיעו לחופשה : אורנה נאוי, דליה ממרוד ונופר ממרוד מבעלי תדיראן, ד'ר להבית אקרמן, ענת ונעמה מרקוביץ' מבעלי 'סולגאר' ו'סופהרב', דניאלה רייבנבך ועוד.
מימין לשמאל שני פדר, דליה ממרוד, ד'ר להבית אקרמן וענת מרקוביץ'. צילום: יובל חן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   נבחרת ישראל בכדורגל התארחה במלון...
*   אין כמו מראה עיניים. לכן זו אטרקציה...
*   אתמול התקיים טקס מרגש לרגל הפתיחה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים