שרת התחבורה מרב מיכאלי ביקרה בתערוכת 'מה יגידו השכנים' במוזיאון העיר חיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: מתן סיון

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים ויו'ר מפלגת העבודה מרב מיכאלי יחד עם יו'ר סיעת העבודה בכנסת ח'כ רם שפע, ביקרו הבוקר במוזיאון העיר חיפה, בתערוכה המוקדשת להיסטוריה של הקהילה הלהט'בית בחיפה - 'מה יגידו השכנים?'. מנכ'ל מוזיאוני חיפה יותם יקיר פגש אותם. מי עוד היה שם אתם?

פורסם ב: 20/06/2021 08:56

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים מרב מיכאלי,יו'ר סיעת העבודה בכנסת ח'כ רם שפע עם מנכ'ל מוזיאוני חיפה יותם יקיר. צילום: מתן סיון
בין אלה שקיבלו את פניהם היה סגן ראש העיר חיפה עו'ד דוד עציוני ויו'ר דירקטוריון מוזיאוני חיפה נעמה לזימי, שבקרוב תושבע כחברת כנסת.זוהי תערוכה ראשונה מסוגה בארץ המוקדשת במלואה לקהילה הגאה והיא מעוררת עניין רב. השרה מיכאלי והאורחים סיירו בתערוכה בהדרכת האוצרת הראשית של מוזיאון העיר חיפה עינבר דרור-לקס.

ציין מנכ'ל מוזיאוני חיפה יותם יקיר: 'התערוכה לשמחתנו מעוררת עניין רב וכבר ביקרו בה אלפים רבים. אנחנו מנסים בכל דרך להבליט את המסר החינוכי החשוב של התערוכה ואסירי תודה על ביקורים שמפנים אל התערוכה את הזרקור המגיע לה'.

השרה מרב מיכאלי: 'התערוכה מהממת ממש ובאמת חשובה מאד. אני שמחה שהגעתי וראיתי. הגיע הזמן שחיפה תחזור להיות מטרופולין לאומי, צריך להפסיק להשתמש במילה 'פריפריה' ואת זה ננסה מעתה לעשות במרץ רב'.

בין המבקרים הבוקר בתערוכה היו גם אנשי עסקים ופוליטיקאים וביניהם ישראל סביון, אלי כהן סגן ראש העיר קריית ים ועוד.
צילום: מתן סיון

השרה מרב מיכאלי, רם שפע ונעמה לזימי בקרוב חברת כנסת. צילום: מתן סיון

צילום: מתן סיון

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   הח'כיות אלינה ברדץ' יאלוב, לימור מגן...
*   ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש פגשה במועדון...
*   במוצ'ש החולף נפתחה המהדורה ה-23 במספר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים