היו'ר המיועדת של הוועדה לביטחון פנים בכנסת ח'כ מירב בן ארי ביקרה במרכז הרפואי 'בני ציון' בחיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: גדי נס

ח'כ מירב בן ארי סיכמה את ביקורה ב'בני ציון' עם הבטחה לפעול כמיטב יכולתה לקידום מערכת הבריאות ולצמצום הפערים התקציביים וסל והשירותים הרפואיים בחיפה והצפון לבין אלה הניתנים במרכז הארץ

פורסם ב: 17/06/2021 21:54

צופים אל הנוף מחוץ לבית חולים 'בני ציון' בציפיה לתקציבים גדולים יותר לבית החולים החיפאי שכה זקוק לכך.צילום: גדי נס
*ח"כ מירב בן ארי* מיש עתיד, המתעדת לשמש גם כחברה בוועדת העבודה, הרווחה והבריאות בכנסת, ביקרה היום במרכז הרפואי בני ציון כאורחת של מנכ"ל המרכז הרפואי *ד"ר אוהד הוכמן*, שהציג בפניה גם את ההתמודדת של המרכז הרפואי בני ציון כמו מרכזים רפואיים נוספים בצפון עם המגבלות התקציביות והרצון להרחיב פעילות באמצעות ציון רפואי מתקדם למען רווחתם של המטופלים והאושפזים באזור וכפועל יוצא מכך, הכנסתם לפעילות בשבועות הקרובים של מכשיר ה-PET CT, ניידת -MRI ועוד.

כמו בכל ביקור אח'מ ב'בני ציון' גם הפעם סייר מנכ'ל 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן עם האורחת הנכבדה, והציג בפניה את כל מחלקות במרכז הרפואי ובמיוחד את האגף המיון הממוגן המשתרע על שטח של 3,500 מ'ר, כאשר הפרויקט בעלות כוללת בסך של כ-80 מיליון שקל, עתיד להיפתח בקרוב.

ד'ר אוהד הוכמן הדגיש בפניה כי הצוותים הרפואיים ועובדי ביה'ח מיישמים הלכה למעשה את הסלוגן שלהם 'מרגישים בבית גם כשחולים' תוך שאיפה למצוינות בכל תחומי הטיפול במחלקות השונות לרבות התפריט הקולינארי המוגש למאושפזים בפיקוחו של שף בית החולים אבי פטל.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   ד'ר עמית כץ מונה למנהל המחלקה לניתוחי...
*   מבצע חיסוני שפעת נערך מהבוקר לצוות...
*   24 הרופאים הטובים בישראל עפ'י מגזין...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים