אתמול השיקה קבוצת התעופה אייר פראנס- KLM את מטוסי איירבאס A350-900 שיפעלו בקו תל אביב-פריז. צילום: תמר מצפי

סיפרו על מטוסים רחבי גוף מתקדמים בעלי ביצועים גבוהים במיוחד ועוד, באירוע חגיגי שהתקיים בבית השגריר הצרפתי בישראל אריק דנון ורעייתו מארי קריסטין, במעמד מנכ'ל משרד התיירות ובכירים נוספים במשק. הוגשו מטעמים מהקולינריה הצרפתית ועל החלק האמנותי נשמע הרכב מוזיקלי מקומי להשלמת החוויה ובניצוחה של מירב מילר שהנחתה את הערב

פורסם ב: 15/06/2021 15:24

שגריר צרפת בישראל אריק דנון, מנכ'ל משרד התיירות אמיר הלוי ומנהל המכירות של אייר-פראנס ו-KLM אלון נטע. צילום: תמר מצפי
מנהל מכירות של אייר פראנס/KLM ישראל אלון נטע: 'אנו מתרגשים להשיק את מטוסי האיירבאס A330/A350 החדישים של החברה בבית השגריר הצרפת. רכישת מטוסי האיירבאס רחבי הגוף לטובת צי המטוסים של החברה בקו לתל אביב הייתה בראש סדר העדיפויות העיקרי של אייר פראנס העולמית. החלטה זו מדגישה את המחויבות והאמונה של חברת התעופה בשוק הישראלי ואת הרצון לספק ללקוחותינו את חווית הטיסה הטובה ביותר. ועכשיו , עם פתיחת השמיים לפריז ואמסטרדם, אנו מזמינים את הציבור לחזור לשיגרה וליהנות מצי המטוסים המשודרג של החברה עם מגוון שירותים חדשים בקו לפריז'.

מנכ'ל משרד התיירות אמיר הלוי : 'כל השקעה ופיתוח של תחום התיירות בישראל הוא מבורך. היעד המרכזי של משרד התיירות השנה הינו פיתוח הנגב. אנו מברכים את חברת אייר פראנס על הרחבת צי המטוסים שלה, וכי אנו סמוכים ובטוחים שהמהלך יתרום לפיתוח תיירות בישראל'.

באירוע בביתם של שגריר צרפת בישראל אריק דנון ורעייתו מארי קריסטין נכחו בין היתר בריג'יט בן חיון מנהלת מסחרית שגרירות צרפת, לורנט רומני נציג משרד התיירות הצרפתי, מרק אמיר הלוי מנכ'ל משרד התיירות, בועז וקסמן מנכ'ל אופיר טורס, גל אחישי מנכ'ל ובעלי 'איסתא', קובי זוסמן מנכל יאט'א, זיו קורן מנכ'ל 'גוליבר' ויעקב אמסלם מנכ'ל ובעלים של 'אמסלם טורס'.

דיברו שם על המטוסים החדשיםאשר יאפשרו לנוסעים ליהנות מחוויית טיסה משודרגת הכוללת מסכים אישיים לכל נוסע, לצד מחלקת פרמיום אקונומי ייעודית, ומושבי מיטה במחלקת העסקים. זאת לצד ביצועים סביבתיים משודרגים וגבוהים במיוחד, עם הפחתה של כרבע מצריכת הדלק וכמחצית מעוצמת הרעש.

קבוצת אייר פראנס-KLM תתחיל להפעיל את הטיסות על מטוסי האיירבאס החדשים במתכונת של טיסה אחת יומית החל מהתאריך ה-2.06.21. בהמשך תגדל כניסת הטיסות לשתי טיסות יומיות במהלך חודשי הקיץ, עם הוספת טיסה במטוס האיירבאס A350-900, המטוס החדיש ביותר בצי המטוסים של אייר פראנס/KLM. הרחבת צי המטוסים, תאפשר לנוסעים הטסים דרך פריז שארל דה גול ליעדי המשך ליהנות משירות משודרג לאורך כל נסיעתם, ומחיבור מהיר ליעדי המפתח של אייר פראנס בכל רחבי העולם.

מטוס האיירבאס A350-900 מציע לנוסעיו מגוון רחב של שיפורים לאיכות טיסה מקיפה עם 30% גידול במרחב האישי במחלקות העסקים, הפרמיום אקונומי ובמחלקת תיירים, המטוס מצוייד בחלונות גדולים יותר ובמערכת לחץ אוויר חדישה המספקת אווירה נוחה יותר בתא הנוסעים עם אוויר המתחדש באופן קבוע וכמובן בתאורה מתכווננת לשלבי הטיסה השונים. מטוס האיירבאס A350 מביע עימו גם בשורה אקולוגית ומספק את הביצועים הסביבתיים הטובים ביותר עם הפחתת צריכת דלק של 25% והפחתת רעש של 40%.המטוס כולל עיצוב חדשני ומתקדם בכל המחלקות, מה שמבטיח חווית טיסה משודרגת.בנוסף, ייהנו הנוסעים בכל המחלקות משירות Wi-Fi מובנה.


ניתן להזמין את כל הטיסות באמצעות אתר החברה :

www.airfrance.co.il

וגם באמצעות סוכני הנסיעות.

Air France - KLM היא ענקית התעופה העולמית שבסיסיה באירופה. תחומי העיסוק העיקריים של קבוצת אייר פראנס KLM הם הובלת נוסעים, הובלת מטענים ותחזוקת מטוסים. אייר פראנסKLM היא הקבוצה המובילה מבחינת תנועת נוסעים בינלאומית מאירופה. היא מציעה ללקוחותיה מפת יעדים המכסה 314 יעדים ב -116 מדינות, בזכות טיסות אייר פראנס,, KLM וטרנסאוויה. עם צי של 548 מטוסים ו -101.4 מיליון נוסעים שטסו בשנת 2018, קבוצת אייר פראנס KLM מפעילה עד 2,300 טיסות יומיות, בעיקר משדות התעופה המרכזיים בפריס-שארל דה גול ומאמסטרדם-סכיפהול.

תוכנית הנוסע המתמיד של הקבוצה Flying Blue היא אחת המובילות באירופה עם מעל ל- 15 מיליון חברים.יחד עם שותפיה Delta Air Lines ו-Alitalia, קבוצת אייר פראנס KLM מפעילה את השותפות הטרנס-אטלנטית הגדולה ביותר, עם יותר מ- 275 טיסות יומיות. הקבוצה מציעה גם פתרונות הובלת מטענים ותחזוקת מטוסים.

קבוצת אייר פראנס KLM חברה בברית ה-SkyTeam, המונה 19 חברות תעופה, ומציעה ללקוחות רשת גלובלית של מעל 14,500 טיסות יומיות ליותר מ -1,150 יעדים ביותר ב- 175 מדינות.

אתרי קבוצת התעופה אייר פראנס- KLM


www.klm.com

www.airfrance.com
שגריר צרפת בישראל אריק דנון ורעייתו מארי קריסטין. צילום : תמר מצפי

מנהל מכירות אייר פראנס וKLM אלון נטע. צילום: תמר מצפי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   קבוצת הכדורגל של 'הפועל' חיפה התארחה...
*   העיר צפת על מפת התיירות. פסטיבל הלאדינו...
*   תערוכות במוזיאוני חיפה בחודשים יולי-אוגוסט...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים