'יש מקום אחר, הסיפור הגדול ביותר שסופר מעולם' מאת דניאל גרוס. הוצאת 'צמרת'. כתבה: רונית קיטאי

'יש מקום אחר' הוא ספר המאגד את המחקרים והעדויות החותכות על קיומם של עב'מים כתב המהנדס והיועץ דניאל גרוס אשר עוסק בתחום התכנון האלקטרוני וחוקר את הנושא החוצני מזה שנים רבות

פורסם ב: 13/06/2021 19:10

יש מקום אחר. הסיפור הגדול ביותר שסופר בעולם מאת דניאל גרוס. הוצאת 'צמרת'
הודעות שיצאו מהפנטגון בשנה האחרונה בעניין הימצאותם של כלי טייס לא מזוהים ולהן תכונות לא קונבנציונליות. לדברי דניאל גרוס, משנות החמישים פורסמו תחקירים רבים של מדענים וחוקרים שתיעדו מפגשים עם עב'מים על פני כל כדור הארץ, שהותירו קרקע מוצקה להמשך חקירת התעלומה הזו. גרוס מאמין כי הנתונים והעדויות שהצטברו במשך עשרות שנים משכנעים ומדהימים בהיקפם. העדויות לכך שכלי טייס חוצניים מבקרים בכדור הארץ הן חותכות וחד משמעיות.

דניאל גרוס שטוען כי עד היום לא נשבר הטאבו מול הסיפור החוצני, החליט להוציא ספר שייאגד את דבריהם של טובי המקורות ואת מיטב המקרים החשובים שמעידים כי לא ניתן לשלול את קיומם קיומם של עב'מים. ספרו 'יש מקום אחר', הסיפור הגדול ביותר שסופר מעולם מאפשר כרטיס כניסה לנושא מרתק לכל מי שהתחום פחות מוכר לו וגם לאלה המתעניינים וחוקרים אותו.

בספר מובאים סיפורי התקריות והתצפיות המשמעותיות של מאה השנים האחרונות, סיפורם של טייסים, מדענים ואנשי צבא וממשל שהיו מעורבים בהם בציר כרונולוגי מרתק המתאר ציבור גדול, רציני ואמין שחווה מפגשים ותצפיות אשר קוראים תיגר על הבנתנו את המציאות ומקומו של האדם ביקום.

'יש מקום אחר' מבקש לעשות סדר בהקשרים של הנושא החוצני ועוסק בנפרד במפגשים המפורסמים שנחשפו בתקשורת, בעדויות המרשימות ובהקשרים המדעיים, ההיסטוריים, הדתיים והתרבותיים של התחום. "יש מקום אחר" מאתגר את הקורא לשאול עצמו שאלות שהתשובות עליהן כרוכות לא אחת בחוסר נוחות ועומדות בניגוד לכל מה שנחשב עד היום לברור וידוע.

הספר מכסה בצורה כרונולוגית ומרתקת את רוב התקריות, משלהי העידן המודרני ועד ימינו, שלהן בסיס עובדתי רחב אשר נחקר לעומק, מציג עדויות מהפנטות הנתמכות במספר ארכיונים ותחקירים ידועים ומנסה לשפוך אור על האפשרויות המדעיות שנמצאות עדיין מחוץ להישג ידינו ומסייעות בהבנת היקפה ומשמעותה של התופעה.

הספר ממש כשמו 'יש מקום אחר' , לוקח את קוראיו למקום אחר, לתובנה חדשה ומרתקת המהווה גם הכנה לקראת מה שנראה קרוב אלינו מאי פעם, חשיפת האמת על אודות ביקורי חוצנים בעולמנו זה אלפי שנים והסרה איטית, ועם זאת עקבית, של מעטה ההסוואה מעל הסוד הגדול בהיסטוריה האנושית.

את הספר מקדיש המחבר לרעייתו שלי גרוס 'שללא תמיכתה, ספר זה לא היה רואה אור'. הספר מכיל 275 עמודים - 68 ש'ח. הוצאת 'צמרת'.

עריכה: גילי תל-אורן
תמונת עטיפה :istockphoto.com
עיצוב עטיפה: סטודיו צמרת - צמרת שי
הוצאה לאור: משה ראובני ספרי 'צמרת'

www.netbook.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'משפחות בכל הצורות' מאת אורטל חביליו...
*   רשעות וחמלה מאת עפר מזר. הוצאת 'צמרת'...
*   'קפה שחור ברכבת אקספרס' מאת מאיר גז...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים