אשת החברה החיפאית ביאנקה תל נפגשה הבוקר עם חברתה הטובה נילי לופט בקפה 'היינה' דרך הים 68.בחיפה. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

ביאנקה תל ונילי לופט מיודדות מאז שנילי עבדה במשך 13 שנים במשרדי 'הלוח הבטוח' שהיה באותם ימים בבעלות שלמה תל ז'ל וביאנקה תל תבל'א ומאז ועד היום הן בקשר חברי ולבבי מאוד

פורסם ב: 13/06/2021 14:58

מימין לשמאל ביאנקה תל ונילי לופט. צילום :רונית קיטאי
את הפגישה הן קיימו בקפה 'היינה' דרך הים 68 בכרמל המערבי בחיפה בבעלות אורי (בחולם) שרוט,כי שם יש את הקפה הכי טעים בעיר. נילי לופט שהספיקה לעבוד כמורה בבי'ס רוממה וגם כמורה בדרום אפריקה, עוסקת היום בהתנדבות בתיעוד סיפורי חיים של ניצולי שואה ועד כה הוציאה לאור חמישה ספרים כאלה.

אגב ספרים, נילי לופט בירכה את ביאנקה תל על ההוצאה לאור של הספר 'מוזיקה' שכתב בנה אבי תל ויצא בהוצאת tell acoustica. את ספרו 'מוזיקה' שעל עיצוב העטיפה הופקד בנו סתיו תל, הוא הקדיש לארבעת ילדיו: סתיו, שחר, אלמה ובר. לפי הסדר של השמות : בן, בת, בת, בן.אגב אל ספרו אפשר להגיע גם דרך המהדורה הדיגיטלית:

www.avitell.net

למי שלא יודע אבי תל הספיק במשך שנתיים ליצור ולהפיק למעלה מ-120 אלבומים ותודו שזה שיא מרשים ביותר בכל קנה מידה. אבי תל נולד בשנת 1965 בחיפה ומאז מתגורר ויוצר בעיר הכרמל. בשנת 2005 המציא את לוח האינטרנט המדובר ביותר YAD2 ויחד עם אחיו הצעיר שון תל ייסדו את המיזם הנ'ל אתו הגיעו להישגים עסקיים מרשימים ויוצאי דופן במשק ההייטק הישראלי. עשר שנים לאחר מכן פרש אבי תל לתחום היצירה ומאז מעדיף לעסוק בתחומי המוזיקה והכתיבה.
הספר 'מוזיקה' מאת אבי תל. הוצאת 'תל אקוסטיקה'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם וממלא...
*   תעודות הוקרה לשני מפקחי אגף האכיפה...
*   חיפה מציינת את היום הבינלאומי למאבק...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים