רעומה קיבלה ברכות להולדת נכדתה הטריה ,כאשר הגיעה למפגש עם לקוחותיה בסניף הדגל של 'רעומה' ב'מרכז חורב' בחיפה. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

רעומה זק'ש מעצבת אופנה מוערכת ביותר ואהובה ערכה יום לקוחות בקומה השניה שם נמצא סניף של REUMA -ב'מרכז חורב' בחיפה . היא הציגה קולקציה חדשה ועשירה כולל שמלות ערב וחליפות ערב מיוחדות במינן

פורסם ב: 10/06/2021 15:18

מעצבת האופנה רעומה זק'ש. צילום: רונית קיטאי
רעומה קיבלה ברכות מקרב לב מלקוחותיה - להולדת נכדתה, בתה של רופאת השיניים ד'ר שני זק'ש . הפעוטה היא אחות לנדב בן השלוש. מאחר וטרם החליטו על שמה, היא מכונה בינתיים 'התינוקת'.

רעומה זק'ש הציגה קולקציה חדשה עם גזרות חדשת מבדי כותנה ובדי משי. אצל רעומה הצבעוניות העזה שולטת תמיד ובמיוחד ובולטים גווני הטורקיז האהובים עליה כל כך והזהים לצבע עיניה. יש גם צבעי ירוק, כחול, אדום ועוד. 'אחרי תקופת הקורונה כל כך רציתי לעשות שמח ללקוחות שלי ואני מאמינה שהקולקציה החדשה תעשה להן טוב גם בנשמה'.

המעצבת המוכשרת REUMA יצאה גם עם קולקציה חדשה ומורחבת של בגדי ערב וביניהם גם צבעי שחור וכסף, שמלות עם בדים מודפסים. למי שלא יודעת כל דגם מיוצר בארץ ולדברי רעומה רק ב-10 העתקים ,כך שאין כל סיכוי שתפגשי נשים רבות שמסתובבות עם הדגם שאת לבושה בו.

רעומה זק'ש אומרת כי כל אישה שיש לה אירוע ורוצה להיות מיוחדת וזוהרת, יודעת כי החנות של REUMA היא המקום לעצור בו וליהנות מהקולקציה העשירה והמיוחדת של שמלות , וגם של חליפות מכנסיים עם עליוניות וטוניקות.

לאתר של רעומה הקליקו כאן:

www.reuma.co.il
מעצבת האופנה רעומה זק'ש והרבה צבעי כתום שנראים בקולקציה העכשווית שלה. צילום: רונית קיטאי

מעצב האופנה רעומה זק'ש ומנהלת סניף REUMA במרכז חורב בחיפה נעמי קלרמן. צילום: רונית קיטאי

מעצבת האופנה רעומה זק'ש וחולצת ערב יפהפיה. צילום: רונית קיטאי

מעצבת האופנה רעומה זק'ש. צילום: רונית קיטאי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   השבוע התקיימה ב'אקספו' תל אביב תצוגת...
*   הדוגמנית מאיה קיי, משתתפת 'הישרדות'...
*   מעצב העל כרים ראשיד פגש בשבוע העיצוב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים