אילנית לוי הצטלמה בחודש השישי להריונה לקמפיין אופנת GOLBARY. כתבה: רונית קיטאי. צילום: Iconz by medio

אילנית לוי שנראית כאן לצד יעקב גולברי מבעלי רשת האופנה והמעצב הראשי שלה, מצפה כידוע לכם לבת ראשונה המשותפת לה ולאלירז שדה

פורסם ב: 07/06/2021 09:12

יעקב גולברי המעצב הראשי ואילנית לוי . צילום: Iconz by medio
אילנית לוי הפרזנטורית של בית האופנה GOLBARY מצא אותה על משאיות עמוסות בגדים, במרכז לוגיסטי ענק בצריפין, לרגל השקת שמלות ערב ואירועים לקיץ 2021.

אילנית לוי בת ה-38, משמשת זו השנה השלישית כפרזנטורית ל GOLBARY, סיפרה לאנשי צוות שטיפלו בה, שהיא ואלירז מצפים לבת ראשונה, משותפת, שתצטרף לשני ילדיה מנישואיה הקודמים (ליאם ואלין).

לדבריה: כשהיא היתה בשנות העשרים לחייה היא לקחה את ההריון כמובן מאליו וכעת היא מברכת כל יום על הנס שקרה להם, לכן, הפסיקה לעשן אך יחד עם זאת היא לא מתכוונת ללכת לקורס הכנה ללידה. בהריונות הקודמים נושא המשקל הטריד אותה וכעת היא יודעת שתחזור למשקלה במהירות ולכן המשקל לא מסיח את דעתה.

אילנית החליטה לשפץ את הבית ברחובות, לרגל הלידה, בעת נסיעתם של בעלה אלירז ובנה ליאם לצילומי גולסטאר במרוקו, והפתיעה אותם בשיפוץ קטן שהפך למשמעותי. לדבריה: 'היום אנו גרים באתר בנייה. הנסיעה של שניהם הגיעה בזמן המדוייק' והיא הרעיפה שבחים על בעלה אלירז שדה שדואג ומפנק אותה בלי סוף.

עוד סיפרה אילנית שבתה אלין (15) רוצה להיות 'אמריקאית' ולכן אירגנה עבורה ועבור אלירז אירוע הפתעה של חשיפת מין הילוד, על אף העובדה שאילנית אינה חובבת אירועים ומסיבות היא 'זרמה' עם המאורע והדבר ריגש את כלל המשפחה המורחבת.

בסוף יום הצילומים ארזה לוי שש שמלות ערב ואמרה ליעקב גולברי המעצב הראשי של המותג GOLBARY:'"יש לי החודש הקרוב מלא אירועים וחתונות אליהם אני מוזמנת, השמלות מתאימות לי ומחמיאות. אני מרגישה נינוחה ללבוש אותן גם בחודש השישי להריוני'.
אילנית לוי בצילומי GOLBARY. צילום : Iconz by medio

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   מעצבת האופנה רעומה זק'ש ובתה שירז...
*   שני ימי סטיילינג ללקוחות :רעומה זק'ש...
*   סטטיק ובן אל, עברי לידר וסקאזי ב STREET...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים