חברת 'סנו' השיקה את מתז 99.9% לחיטוי וניקוי חדר האמבטיה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ישראל כהן

מתז 99.9% לניקוי וחיטוי חדר האמבטיה מנקה ומשמיד חיידקים ושומר על ההיגיינה בחדר הרחצה. משהו טוב ולא רק אחד יצא מתקופת הקורונה. אנשים יותר מודעים לחיטוי והיגיינה ושומרים בהתאם על סביבתם הקרוב

פורסם ב: 04/06/2021 15:55

מתז 99.9 מבית 'סנו'. צילום: ישראל כהן
מתז 99.9% לחיטוי וניקוי חדר האמבטיה מבית 'סנו' מסיר ביעילות כתמי סבון ואבנית ומשמיד 99.9% מהחיידקים. פעולת הניקוי הופכת פשוטה יותר עם שימוש במתז 99.9%.

בחדר האמבטיה, המקום בו אנו שומרים על ניקיון והיגיינה אישית, יש תנאים אידאליים להתפתחות חיידקים ולהצטברות לכלוך ואבנית. זו הסיבה שצריך לנקות ולחטא אותו לעיתים קרובות. למעשה יש לעשות זאת לאחר כל רחצה שלכם שם.

המקלחת עלולה להישאר עם שאריות הסבון, הכיור עם שאריות משחת השיניים, האסלה, הברזים, המקלחון ומה לא? אנו נמצאים בתדירות גבוהה בחדר האמבטיה והשירותים ולכן חשוב להקפיד על ניקיון באופן קבוע, רצוי עם חומרים מיוחדים לצורך זה כדי לנקות ולהבריק בקלות גם משטחים וכלים הנמצאים בחדר האמבטיה.

מתז 99.9% לחדר האמבטיה הוא פתרון יעיל ונוח לחיטוי, הסרת אבנית ושאריות סבון בחדר האמבטיה ללא צורך בשטיפה לאחר השימוש.

סדרת 99.9% נבדקה ונמצאה יעילה בהשמדת 99.9% מהחיידקים וביניהם חיידקים בלתי רצויים כמו אי קולי, ליסטריה ומגוון חיידקים נוספים. מוצר זה מצטרף לכל מוצרי סדרת 99.9% אשר כולם נבדקו במכון למיקרוביולוגיה ונמצאו יעילים בהשמדת 99.9% מהחיידקים.

להשיג בבקבוק פלסטי עם מתז במחיר 9.90 ש'ח (לפי אתר זאפ) הנמכר ברשתות השיווק.


www.sano.co.il


www.facebook.com/sano.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   'ויסוצקי' השיקה סדרת תה ירוק 'סופּר-גרין'...
*   מהם חמשת הדברים שחדר האמבטיה שלכם...
*   יום הפסטה הבינלאומי עם 'פסטה ריקו'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים