הדוגמנית הבינלאומית היפהפיה יעל שלביה בצילומים לקמפיין הראשון שלה לרשת הגלידריות 'דלי קרים'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: עומרי רוזנגרט

לדברי שרון בן בסט מבעלי רשת דלי קרים: 'אנו שמחים לחבור ליעל שלביה, שמלבד יופייה החיצוני הבולט, מביאה איתה ערכים ואיכויות גבוהות ביותר. אנו מתכננים עשייה משותפת ופורייה, עם טעמים מיוחדים וחדשים ושילובים מפתיעים'.

פורסם ב: 02/06/2021 11:41

מימין לשמאל שרון בן בסט יעל שלביה ואבי בן בסט. צילום: עומרי רוזנגרט
הדוגמנית הבינלאומית המצליחה יעל שלביה, הצטרפה למשפחת 'דלי קרים' והצטלמה השבוע לצילומי הקמפיין קיץ 2021 של מותג הגלידות האהוב.

רשת הגלידריות האיכותית 'דלי קרים' מונה 21 סניפים בפריסה ארצית, וממש ללקק את השפתיים ולא רק בגלל הגלידה הנפלאה אלא בשל העובדה שהם הצליחו לגייס לשורותיהם את מי שזכתה השנה בתואר האישה היפה ביותר בעולם, יעל שלביה לצורך הובלת הקמפיין החדש של הרשת. בקרוב מאוד תראו זאת בקמפיין קיץ 2021 של מותג הגלידות המוכר והאהוב.

יעל שלביה: 'אני שמחה ומתרגשת להוביל את קמפיין הקיץ של רשת 'דלי קרים'. אין ספק שזה יום צילום ששונה מהמון ימי צילום אחרים שעשיתי עד עכשיו בקריירה, אני שמחה שאני חלק ממשפחת 'דלי קרים' וזו גם הגלידה שגדלתי עליה ואני והמשפחה שלי הכי אוהבים'.

לדברי שרון בן בסט מבעלי רשת 'דלי קרים': 'אנחנו שמחים לחבור ליעל שלביה, שמלבד יופייה החיצוני גם מביאה איתה ערכים ואיכויות גבוהות ביותר. אנו מתכננים עשייה משותפת ופורייה, עם טעמים מיוחדים וחדשים ושילובים מפתיעים'.
יעל שלביה עם סמי בן בסט ורינה בן בסט. צילום: עומרי רוזנגרט

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   'נפטון' מאפשרת ליהנות בחגים ממגוון...
*   מותג המזון 'עתיד ירוק' יצא עם סדרת...
*   לכל מי שמחפש לפנק את אהוביו במתנה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים