שיפורים ושידרוגים במוזיאוני חיפה לרגל לרגל חגיגות ה-70 למוזיאון חיפה לאמנות. צילום: ג'ני כצנר

לקראת פתיחת התערוכה המרכזית לציון 70 שנה להיווסדו של מוזיאון חיפה לאמנות 'דרך חיפה', נערכו שיפורים ושדרוגים בכל מוזיאוני חיפה: מוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית, המוזיאון הימי הלאומי, מוזיאון העיר, מוזיאון מאנה כץ ומוזיאון הרמן שטרוק

פורסם ב: 01/06/2021 16:48

מדים חדשים לעובדי המוזיאונים בחיפה. צילום: ג'ני כצנר
לכבוד חגיגות 70 שנה למוזיאון חיפה לאמנות ובמטרה לשפר את חווית המבקר במוזיאונים השונים נערכו מספר שדרוגים משמעותיים במוזיאוני חיפה.

כצעד ראשון הוסבה הכניסה הראשית של מוזיאון חיפה לאמנות לרחוב שבתאי לוי, החזית ומבנה הכניסה הוכשרו במיוחד כך שהמבקר יקבל חוויה מוזיאלית עוד לפני כניסתו לחללי התצוגה. בנוסף הוכשר שטח מתאים בכניסה הנגיש לבעלי מוגבלויות.

'נראות' הצוות זכתה גם היא להתייחסות ועובדי המוזיאון המקבלים את הקהל התחדשו בתלבושת אחידה: חולצה שחורה מכופתרת, מכנס שחור ותג שם לזיהוי באופן שמבקרים יוכלו לפנות ולשאול שאלות.

למוזיאון על כל חלליו הוכנסו ספסלי ישיבה, באופן שיאפשר מנוחה והתרגעות במהלך הביקור. ברחבי המוזיאון הוצבו שלטי הכוונה חדשים, שעד כה היו לא אחידים וכעת הוחלפו בפרוגרמת שילוט המותאמת לזרימת קהל בין החללים.
סיורים מודרכים במוזיאון יתנהלו מעתה עם כסאות ניידים, קלי משקל, שיימסרו למשתתפי הסיור חינם אין כסף כדי לאפשר נוחות מרבית. גם מתקני מים מינרלים, לשימוש חופשי, הוכנסו לכל מוזיאוני חיפה.

העובדים הקשורים במגע עם קהל: קופאיות, מדריכים, סדרנים ושומרים ,הונחו לתת מענה שירותי מיטבי, בחיוך ובאופן מסביר פנים, במטרה לתת למבקר שירות אדיב ואיכותי.

מנכ'ל מוזיאוני חיפה יותם יקיר: 'חווית הביקור במוזיאונים יש לה רבדים רבים שקובעים, יחד, כמכלול, את הרושם עמו יוצאים המבקרים בתערוכה. שמנו את הנושא כמרכזי בתוכנית העבודה של ההנהלה ואני מאמין שלמבקרים במוזיאוני חיפה צפויה מעכשיו, לצד חוויה אמנותית איכותית, גם חוויית ביקור שונה בתכלית'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   קבוצת הכדורגל של 'הפועל' חיפה התארחה...
*   העיר צפת על מפת התיירות. פסטיבל הלאדינו...
*   תערוכות במוזיאוני חיפה בחודשים יולי-אוגוסט...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים