האמת שאסור מאת נור בת-שלום. הוצאת 'צמרת'. כתבה: רונית קיטאי

מחברת הספר כותבת על אהבה שהיתה ואיננה. על בני זוג שמכאיבים זה לזו אולי בשל העובדה שאף אחד מהם לא יכול לסלוח, מה שממלא אותה עצב רב. עצב וכאב רב על גירושין שהתרחשו לפני...20 שנה, והיא עדיין מקווה שבעלה לשעבר יחזור אליה

פורסם ב: 26/05/2021 02:27

'האמת שאסור' מאת נור בת שלום. הוצאת 'צמרת'
נור בת-שלום כותבת על תהומות שקשה לגשר ביניהם, על האהבה שיש לה עדיין לבעלה אך החיים אתו הופכים עבורה לבלתי נסבלים, וגם לו מסתבר. מחברת הספר מתארת אהבה שהיתה וכה הכאיבה לה עד שרק רצתה לברוח אך בתחשוה שאין לה לאן. תוהה בינה לבין עצמה אם זה הגבר אתו היא רוצה להזדקן.

נור בת-שלום כותבת ברגש ובכאב אישי על המלחמה הפרטית-אישית שלה ברצון לאהבה, על אהבת ילדיה, ולצד כל אלה, הפרידה מבעלה, על כל המורכבויות, הקשיים, העלבונות והדיכאונות שנילוו לאקט הזה. התחושה שלה שהוא 'שחקן' ויודע לאהוב את עצמו יותר מכל דבר אחר וכבר לא מוצאת בו את האדם בו התאהבה.

היא מקווה שהיא תוכל בעתיד להתחיל שוב וגם מנסה את מזלה בתקווה שתוכל להתחיל שוב לאהוב ולחיות עם גבר אחר.'האמת שאסור' הוא ספר על פרידה מכאיבה ויחד עם זאת עם תקווה לעתיד טוב יותר בו הלב יפתח מחדש לאהבה.

לא יאומן ,אך בפרק מיוחד בסיום ספרה היא כותבת את ההיפך מכך: 'ייתכן שאני מדמיינת. ייתכן שאני חולמת, אבל מרגיש לי כי הוא עוד יחזור. מי שהיה אהבת חיי, אותו אחד שבגד בנו, והתגרשנו לפני עשרים שנה. אותן שנים שבהן ילדיי הפסידו את אביהם. מקווה שכן כך יקרה וסוף סוף אקבל בעל שאיתו אוכל להזדקן וילדיי יזכו באביהם שיוביל אותם לחופה. מי יודע. זה אכן חלום ובלבי מאמינה שיתקיים. מה יכול יותר מזה לבקש אדם. לחיות אושר, להזדקן ביחד ולקבל את הנחמה והשלוה'. הסיום הזה מרסק את הלב וכל מי שקרא את ספרה עד תום וביניהם כותבת שורות אלה מאחל עבורה שיהיה לה רק טוב עם שפע של אהבה.

עריכה: גילי תל-אורן. תמונת עטיפה: shtterstock.com
עיצוב עטיפה: סטודיו צמרת – צמרת שי
הוצאה לאר והפצה: משה ראובני ספרי צמרת בע'מ
הספר מכיל 116 עמודים -78 ש'ח בחנויות הספרים הנבחרות ובהוצאת 'צמרת'.

www.netbook.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   שאלה במתנה מאת שירה נורית נגר. איורים:בעז...
*   'מאחורי מחסן שקים' מאת שמוליק טסלר...
*   'מציאת היהלום הפנימי ומודל ארבעת הקודקודים'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים