טיב טעם העניקה לעמותת 'אביב לניצולי שואה' תרומה בסך 164,820 אלף ש'ח לצורך פעילותה.כתבה: ענת דאוס. צילום: אסף לב

האירוע נערך בסניף הדגל ברמת החייל בנוכחות חגי שלום מנכ'ל ובעלי קבוצת 'טיב טעם', יוסי שליו סמנכ'ל סחר ושיווק, אביבית לוי- נעים מנהלת תחום מכירות ומועדון לקוחות, יחד עם הנהלת העמותה, בראשם אורלי סיון- מנכ'לית העמותה ובת חן בן עמי דוברת העמותה.

פורסם ב: 25/05/2021 10:15

מימין בת חן בן עמי אביבית לוי נעים חגי שלום אורלי סיון ויוסי שליו. צילום: אסף לב
חגי שלום שפתח את האירוע: 'טיב טעם תמשיך לפעול למען הקהילה ולמען חיזוק הערבות ההדדית, מקווה שבאמצעות תרומתנו יצליחו אנשי העמותה להקל ולשפר ולו במעט, את איכות חייהם של ניצולי השואה'.

אורלי סיון : 'אנו מודים לעובדי ומנהלי טיב טעם ומוקירים את התגייסות הרשת להצלחת מבצע ההתרמה. הודות לתרומה המשמעותית שגויסה נוכל להמשיך ולסייע לניצולי השואה למצות את זכויותיהם ללא כל תשלום מצידם ולשפר את איכות חייהם, אנו נמצאים במרוץ נגד הזמן בסיוע לניצולי שואה וזה הזמן לעזור ולפתוח את הלב למענם.

עד כה סייעה העמותה ליותר מ- 70 אלף ניצולי שואה לקבל את הזכויות וההטבות המגיעות להם בשווי של למעלה מ- 600 מיליון ש'ח.בתום הטקס העניקה אורלי לחגי תעודת הוקרה על התגייסותם ותרומתם לטובת העמותה.

עמותת אביב לניצולי שואה נוסדה בשנת 2007 במטרה להבטיח את מיצוי זכויותיהם של ניצולי השואה בישראל. עורכי הדין – יועצי הזכויות של העמותה, מעניקים סיוע אישי לניצולי השואה במיצוי זכויותיהם בארץ ובעולם ללא כל תשלום מצידם.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   ראש העיר יקנעם סימון אלפסי העניק לאלוף...
*   בכירי עמותת 'שניר' ערכו אתמול בערב...
*   לראשונה בישראל ובעולם הוקמה זירת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים