חדש מבית חוות צברי אורלי. בקבוקי משקה סברס אדום קפוא שיצנן אתכם בימים חמים ויש לו סגולות בריאותיות. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

מהן הסגולות הבריאותיות המופלאות שיש למשקה זה? כל מי שבריאותו חשובה לו כדאי שיקרא זאת

פורסם ב: 24/05/2021 12:02

בקבוקי סברס אדום קפוא מחברת צברי אורלי בנגב. צילום: רונית קיטאי
חוות צברי אורלי השוכנת בנגב היא חוות צבר (סברס) אדום הגדולה ביותר במזרח התיכון, המתמחה בגידול זני סברס ייחודיים בקנה מידה עולמי, המוגנים בפטנט, משיקה לקראת הקיץ מוצר חדש, משקה סברס אדום קפוא תחת הקונספט '100% סברס אדום קפוא של חוות צברי אורלי'

.מדובר במשקה סברס המגיע קפוא הנמכר במארזים של שלושה בקבוקים במחיר 55 ש'ח. נפח כל בקבוק הוא 480 מ'ל. משקה הסברס הקפוא מופק מארבעה סברסים כאשר מומחי אורח חיים בריא ממליצים לצרוך 1/2 בקבוק ליום ולהוסיפו לתפריט היומי. המוצר בעל ערך גליקמי נמוך, ניתן לאחסנו במשך שלוש שנים במקפיא ובמקרר עד 5 ימים בלבד וניתן להכין ממנו ברד או שייקים שיצננו אתכם בקיץ.

טובי התזונאים ומומחים עולמיים לבריאות הציבור בחנו את תרומת הצבר לבריאות האדם והגיעו כולם לאותן מסקנות, לצבר מיוחסים סגולות רפואיות שונות, מוגדר כצמח העתיד ונחשב כ'הדבר הבא' בכל הנוגע לתזונה בריאה: הוא מהווה מקור טוב לאספקת סידן, מכיל זרחן, ברזל, אבץ, אשלגן ומינרלים החיוניים לגופנו, מגדיל את רמת האינסולין אצל ספורטאים ומסייע להתמודד עם מחלות סרטן שונות, חולי דלקת פרקים וחולי מחלת המעיים קרוהן מדווחים על הקלה בכאבים בעקבות שתיית מיץ הצבר.

הפרי משפר את פעילות מערכת השתן ואף מקל על הגוף במצב של עצירות, כי הסיבים המצויים בו מעודדים את המעיים לפעילות. מסייע במניעת עלייה במשקל, מגביר את האנרגיה בגוף, מאזן את החומציות ברירית הקיבה, מפחית צרבות, יעיל נגד כיבים וטחורים, משפר את פעילות הכבד ומחזק את המערכת החיסונית, מסייע לטיפול בהשמנת יתר, פעילות אנטי ויראלית, מסייע באיזון רמות הסוכר בדם ומאבק במחלת הסוכרת ויש לו השפעה חיובית על רמות הכולסטרול הטוב מול הרע בדם.

הוראות שימוש: חשוב להוציא מהמקפיא למקרר למשך 24 שעות, לצורך הפשרה, לפני השימוש. להשיג באתר החווה בכתובת:

www.ocf.co.il

ובאתר חברת סחוט במיצים טבעיים :

https://www.sahut.co.il/
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מחר יציינו את ערב יום הכיפורים תשפ'ב...
*   חולות סרטן ומחלימות מהמחלה מתכנית...
*   במרכז הרפואי כרמל מעדכנים את הציבור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים