עו'ד שי חמצני כיום איש עסקים, חוגג את הולדת בנו השני. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

עורך הדין החיפאי שעבד בזמנו במשרדו של עו'ד אלי הכהן ז'ל, ואף חבר אליו בעסקי המסעדנות והיה שותף שלו במסעדת 'לואיז' (שנסגרה לאחר הקורונה. ר.ק.) , 'נדבק' בחיידק המסעדנות ועשה הסבה מקצועית לעסקים ומאז הוא בעל בית קפה 'דיומא' וחנות צעצועים ומשחקים 'ילדותא' הצמודה לעסק

פורסם ב: 12/05/2021 13:21

עו'ד שי חמצני. צילום :רונית קיטאי
שי חמצני, בנו של איש המשטרה לשעבר יצחק (איציק) חמצני, מדלג מעסק לעסק וזה קל מאוד בשל העובדה כי רק פסיעות אחדות מפרידות בין בית הקפה 'דיומא' לחנות המשחקים 'ילדותא'. איך הפך לאיש עסקים?

כאשר ליווה את בנו הבכור גלעד חמצני בן ה-4 לגן הילדים, הוא פגש בגן אם לילד ,נועה צולר שמה.בנה יהב צולר שיחק בגן עם בנו גלעד. שניהם החלו לדבר ושיתפו זה את זו בחלום אישי לפתוח עסק משלהם. כך חברו ופתחו שני עסקים צמודים. בית קפה 'דיומא' וחנות משחקים וצעצועים 'ילדותא', ברחבה העליונה של הפסנתר הניצב ליד תחנת ה'כרמלית' במרכז הכרמל.

לאחרונה ילדה נטע את יואל חמצני כיום בן חודש, ובהפרש של שלושה ימים זה מזו נולדה אייר, בתה של השותפה לעסקים, נועה צולר.

החיפאים הוותיקים ייזכרו כי במקום בו פועל בית הקפה היתה קודם חנות נעליים ותיקה ויש שם גם קומה שניה לפגישות עסקים והלקוחות זורמים לשם ומי שהיה גם חוזר כי האוכל פשוט אך טעים וטרי להפליא. הצוות מגלה אמפטיה ללקוחות ומקבל בסבר פנים יפות כל אחד, אז מה צריך יותר? רק שקט במדינה כדי שאפשר יהיה לנשום גם חמצנ(י) בשקט, ואז הכל יסתדר.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   אורן נהרי פרשן לענייני חוץ, עיתונאי...
*   השבוע נערך בבית ההסתדרות בחיפה טקס...
*   ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם הזניקה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים