הצוותים המטפלים של רמב'ם שולחים מסר של שלום ודו-קיום. כתבה: רונית קיטאי. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

שלושה ימים סוערים וההסלמה במצב הביטחוני, הובילו את עובדי רמב"ם לצאת במסר חשוב לציבור הרחב: כולנו יחד. צוותי הרפואה, צוותי הסיעוד ועובדי סקטורים שונים בבית החולים

פורסם ב: 12/05/2021 12:03

צילום: הקריה הרפואית רמב'ם
כל העובדים התאחדו בימים הלא פשוטים האלה, תחת מסרים של שלום, דו-קיום, אחדות וסולידריות, ויצאו בקמפיין מצולם של בני הדתות השונות, העובדים זה לצד זה במטרה לטפל באנשים, באשר הם. עובדי בית החולים הצטלמו כשהם נושאים שלטי שלום ו-סלאם (سلام), ומבקשים להעביר את המסר החשוב הזה הלאה.

רמב'ם שהוא בית החולים הגדול בצפון נחשב לסמל ומופת לדו-קיום המתקיים בקרב העובדים בו, המגיעים מכל העדות והאמונות, וגם בקרב המטופלים בו, המגיעים מכל רחבי הארץ והמזרח התיכון. הדו-קיום המתקיים בבית החולים עמד במבחן במהלך משברים רבים שידע האזור והפך את בית החולים לגשר המקרב בני אדם ולבבות.

אתמול, יום שלישי 11.5, הפיץ ד'ר מיקי הלברטל, מנהל רמב'ם איגרת לעובדי בית החולים ובו הוא קריאה נרגשת לשמור על הבית שנבנה ברמב'ם לאורך השנים וכך כתב:

עובדי רמב'ם היקרים,כולנו עדים לאירועים האחרונים במדינה שמאופיינים במתח רב ואלימות. רמב'ם הוא בית חולים שבו עובדים שכם אל שכם בני כל העדות והדתות, בכל הסקטורים. כולנו מאוחדים סביב מטרה אחת בלבד ,לסייע למטופלים שלנו להחלים ולהקל על האשפוז שלהם.
כל אחד מאתנו מחזיק בדעות אישיות ותפיסות עולם מגוונות. אבל כל אלו אינן רלוונטיות לתפקודינו המשותף בבית החולים.

אני שואף, מקווה ומאמין שרמב'ם כמשפחה שיש בה פרטים שונים יישאר אי של שפיות בתוך המציאות הלא פשוטה מסביבנו כפי שהוכחנו בכל הניסיונות הקשים בהם עמדנו יחד בשנים האחרונות. לכן, כאשר אנחנו, עובדי כל המגזרים השונים נכנסים אל בית החולים ושמים עלינו את המדים של עובדי בית החולים ,אנחנו משאירים את העולם הסוער מאחורינו ומתרכזים במשימה המשותפת..בנינו פה 'בית' מיוחד שאנחנו מטפחים כמקום הרמוני ומכיל שאני אישית גאה להיות שותף לו. בואו נשמור עליו יחד'. בהערכה רבה לכולם, מיקי.

בצילומים נראים עובדי רמב'ם : יהודים וערבים,במסר של שלום ודו-קיום. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

(דגנית קניג.
צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   ד'ר עמית כץ מונה למנהל המחלקה לניתוחי...
*   מבצע חיסוני שפעת נערך מהבוקר לצוות...
*   24 הרופאים הטובים בישראל עפ'י מגזין...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים