הם הולכים על זה ובענק. סטארט אפ ישראלי בתחום המדרסים Upstep. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

בעלי החברה בתחום המדרסים, האחים לימור כץ, אביעד רז ואורן רז, שזוכים להצלחה אדירה בארה'ב, חתמו לאחרונה הסכם עם האיש שהעלה אותנו על המפה, טל ברודי, לקידום פעילות החברה בחברות גדולות בארה'ב וביניהן NBA, הצבא האמריקאי ועוד. בקיצור הולכים ובגדול

פורסם ב: 11/05/2021 15:38

Upstep. האחים לבית רז. מימין לשמאל אביעד רז, לימור כץ, אורן רז. צילום: יח'צ
תוך שלוש שנים הפך הסטארט אפ הישראלי בתחום המדרסים 'Upstep' לחברה המובילה בארה'ב בתחום ייצור ושיווק מדרסים און ליין ולאוטוריטה רפואית און ליין מספר 1 בארה"ב לטיפול בכאבי רגליים.

בארבעת החודשים הראשונים של שנת 2021 הגדילה החברה את היקף המכירות בארה'ב מעל 100%. אומרת
לימור כץ מנכ'לית Upstep ומוסיפה: 'בעקבות הגידול בהיקף הפעילות של החברה הקימה החברה מפעל חדש בראשל'צ בהשקעה של 5 מיליון ש'ח לצד מפעל שהוקם לפני שלוש שנים בהשקעה של 18 מיליון ש'ח.

לאחרונה הופיעו המדרסים של חברת Upstep כאחד מ-20 המוצרים המומלצים במגזין האמריקאי הנחשב כאייקון תרבותי ואני מתכוונת ל- Rolling Stone . כן. האבנים המתגלגלות.

הזמנת המדרסים בחברת Upstep נעשית באמצעו מימשק אינטרנטי ידידותי, מבלי לצאת מהבית לאורך כל התהליך.הלקוח עונה על מספר שאלות באתר החברה, על סגנון חייו בעיות רפואיות והתחום אליו הוא נזקק למדרסים ומקבל אליו הביתה קופסת דריכה, מטביע את כפות רגליו ושולח למרכז הלוגיסטי של החברה.

צוות פודיאטרים מומחים, מהמעלה הראשונה, מתכננים עבור כל לקוח מדרס מותאם אישית, כאשר כל הפרטים הנדרשים נלקחים וזאת במטרה לפתור את כאבי הרגליים ולהעצים את איכות החיים של הלקוחות. לאחר כחודש מקבל הלקוח לביתו את המדרסים. עלות המדרסים המותאמים אישית של Upstep זולה בכ-50% מעלות מדרסים הנרכשים בצורה המסורתית ונמכרת עם אחריות מלאה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   יין שרדונה וינטג' 2021 של 'יקבי ירושלים'...
*   הריח המטריף של מרכך הכביסה מקסימה...
*   סולן 'מארון 5', אדם לוין, קיעקע על פניו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים