חברת הביטוח 'ליברה' חוגגת יום הולדת שלוש להקמתה ובמהלך חודש זה יוגרלו מידי יום פוליסת ביטוח חינם בין כל לקוחות החברה. כתבה: רונית קיטאי

אתי אלישקוב מייסדת ומנכ'לית 'ליברה': 'בשונה מחברות אחרות, 'ליברה' לא יוצאת במבצעים רק למצטרפים חדשים, אלא דואגת לפרגן ללקוחותיה הוותיקים'

פורסם ב: 06/05/2021 11:49

מנכל'ית 'ליברה' אתי אלישקוב . צילום :אבי מועלם
לכן בחודש יום ההולדת כל לקוחות החברה ישתתפו בהגרלה, מדגישה אתי אלישקוב המוסיפה: 'בשלוש שנים, שינתה ליברה את פני ענף הביטוח בישראל ואני מאמינה שגם בשנים הבאות נמשיך לצמוח ולהוביל מהפכות נוספות בענף'.

במסגרת חגיגות יום ההולדת של החברה, הודיעה הבוקר 'ליברה' כי בכוונתה לצאת במבצע חסר תקדים ממנו ייהנו כל מבוטחי החברה. מידי יום תוגרל פוליסת ביטוח בין כל המבוטחים, והלקוחות הזוכים ייהנו מזיכוי כספי בגין הפוליסה, כך שלמעשה יקבלו ביטוח בחינם למשך שנה שלמה. זו למעשה הפעם הראשונה בענף הביטוח שחברת ביטוח מחלקת ללקוחות פוליסות בחינם, ולא רק זה, בשונה מחברות אחרות, ליברה פותחת את המבצע לא "רק למצטרפים חדשים" אלא דווקא ללקוחות קיימים בחברה.

אתי אלישקוב, מייסדת ומנכ'לית חברת הביטוח 'ליברה': 'ליברה קמה כדי לשנות סדרי ביטוח, ובשלוש השנים האחרונות, מאז הקמתנו, אכן עשינו זאת. הובלנו מהפיכות צרכניות ופני ענף הביטוח השתנו, החל מהחדרת מודל תמחור מבוסס קילומטראז', מהפיכת ניודים בביטוחי רכב ועד העלאת סטנדרט השירות בענף. לרגל חגיגות יום ההולדת היה חשוב לנו לפרגן למבוטחים שלנו, ולכן החלטנו להכריז על הגרלה, בה, בשונה מחברות אחרות, כל מבוטחי החברה, ייהנו מהאפשרות לזכייה בפוליסת ביטוח חינם'.

ליברה חברה לביטוח הוקמה בדצמבר 2017 ע'י אתי אלישקוב, בכירה בענף הביטוח והפיננסים, אשר כיהנה בעבר, בין היתר, כמנכ'לית הכשרה חברה לביטוח. ליברה, חברת הביטוח החדשה של ישראל, קמה במטרה לשנות את כללי המשחק בענף הביטוח ולהפוך אותו לטוב יותר עבור הצרכנים בישראל.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   התושבים יבחרו מה יהיה שמה החדש של...
*   יהונתן אירני (22) פתח את חברת 'אירני...
*   עו'ד יואב אלקלעי יליד חיפה ותושב העיר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים