המנהלת האדמיניסטרטיבית של בי'ח 'מזור' נעמי אסולין פרשה לאחר 24 שנים בתפקיד ו-45 שנה במערכת הבריאות

מי הגיע להפרד מנעמי אסולין המוערכת באירוע המרגש שערכו לכבודה?

פורסם ב: 05/05/2021 17:06

נפרדים מנעמי אסולין. צילום: OZ הפקת אירועים ציון בדש
באודיטוריום בי'ח 'מזור' בעכו כיבדו בנוכחותם את המנהלת האדמיניסטרטיבית הפורשת נעמי אסולין : מנהלת בית החולים 'מזור' ד'ר קרן גינת , יו'ר ההסתדרות המיתולוגי בגליל המערבי אשר שמואלי, יו'ר 'נעמת' במרחב עופרה אלקיים, יו'ר ארגון המנהלים האדמיניסטרטיביים בבתי החולים שמעון סבח, מנהלת הסיעוד בחטיבת בתי החולים במשרד הבריאות ענבל ירקוני, מנהלים אדמיניסטרטיביים מבתי חולים ברחבי הארץ ורבים נוספים

ד'ר קרן גינת הודתה לנעמי אסולין על עבודתה רבת השנים בבית החולים: 'נעמי יקרה. את אישה פורצת דרך ואוהבת את הזולת. הקפדת על כל פרט ואני מודה לך על העבודה רבת השנים. למדתי ממך רבות'.

יו'ר 'נעמת' במרחב עופרה אלקיים: 'תודה על החיבור בינינו שהיה מיידי כי היה קליק מהרגע הראשון. תודה רבה על הכל'.

יו'ר ההסתדרות בגליל המערבי אשר שמואלי: 'נעמי אסולין היא מנהלת מנצחת היחסים בין הנהלת ביה'ח להסתדרות מצויינים. מאז שנעמי נכנסה לתפקיד לפני כ-24 שנה היה שקט וההצלחה שלך והדאגה שלך לרווחת העובדים היו השקט שלנו'. אשר שמואלי איחל הצלחה לאייב צוקרמן המנהל האדמיניסטרטיבי החדש בביה'ח 'מזור'.

המנהלת לשעבר של בי'ח 'מזור' בעכו פרופ' אילנה קרמר 'נעמי היא טורבו וחדה כתער. סיעור מוחות עם נעמי זה תענוג. כאשר מדברים על מזור מדברים על נעמי וכאשר מדברים על נעמי מדברים על מזור'.

יו'ר ארגון המנהלים האדמיניסטרטיביים בבתי החולים שמעון סבח :'השקעת ונתת במשך שנים רבות בהצטיינות ובמסירות. אני מאחל לך הצלחה בהמשך דרכך'.

מנהלת הסיעוד בחטיבת בתי החולים במשרד הבריאות ענבל ירקוני: 'את באמת משהו מיוחד. תודה מכל החטיבה. תודה גם על הראייה הלאומית. השארת בי ניצוץ של דוגמה שאני אקח איתי הלאה'.

בעלה של נעמי, יעקב אסולין: 'אנחנו כאן במעמד מרגש מאוד. נעמי חותמה 24 שנים במזור ו-45 שנה במערכת הבריאות. השם של האדם מעיד על אופיו ואישיותו ושמך הולם אותך במשפחה, בעבודה ובחברה הסובבת אותך. בהליכותייך, בדיבורך ובמעשייך. את מנהיגה מלידה. אני מודה לכל הצוות המופלא. כאן בביה"ח אתם מבטאים בצורה הטובה ביותר את אהבת האדם באשר הוא'.

בנה של נעמי, הרב יאיר אסולין : 'אמא יקרה שלנו, היום סופרים 24 שמציינים שלמות. 24 שנות עשייה לתפארת בדרכך הייחודית והתומכת. מערכת הבריאות הרוויחה נכס עוצמתי'.

נעמי אסולין הודתה בהתרגשות: 'אחרי 24 שנה אני מסיימת את תפקידי בגאווה ובסיפוק. תחושת השליחות תלווה אותי כל חיי. אין לי מילים. לתאר את ההתרגשות שלי כעת. תודה לבורא עולם שזימן לי אתכם. עובדי בית החולים מכל הסקטורים עושים נאמנה את עבודתם. השנה האחרונה הוכיחה את הערבות ההדדית. בזכות העובדים ביה"ח ממלא את תפקידו וייעודו. תודה על מה שעשיתם לי מהבוקר. מחמם את הלב. אין מאושרת ממני. תודה רבה. אני מוקירה ומעריכה מעומק את ליבי את מי שסייעו לי בתפקידיי. תכוונו גבוה ותהפכו את המטרות להישגים'.
אסולין (שניה משמאל) עם בעלה יעקב ובני משפחתה באירוע הפרישה בביה'ח מזור בעכו. צילום: OZ הפקת אירועים ציון בדש

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מחר יציינו את ערב יום הכיפורים תשפ'ב...
*   חולות סרטן ומחלימות מהמחלה מתכנית...
*   במרכז הרפואי כרמל מעדכנים את הציבור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים