הפתיעו את עמי זוגלובק מבעלי קבוצת 'זוגלובק' וחגגו לו מסיבת יום הולדת בלתי שגרתית ומרגשת ביותר. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רובי נוי

באיזה יוזמה מרגשת של תרומה בחרה צביה זוגלובק לערוך את המסיבה? מי ירויח מהמתנות שקיבל עמי זוגלובק? דני זוגלובק, צביה ועמי זוגלובק, אלי זוגלובק

פורסם ב: 22/04/2021 20:00

מימין לשמאל דני זוגלובק, צביה זוגלובק, עמי זוגלובק ואלי זוגלובק יום הולדת 80 לעמי .צילום רובי נוי
עמי זוגלובק אשר מגיע למפעל מידיי יום כבר מעל ל- 50 שנה, לא ידע שבבוקר יום הולדתו ה-80, בו הגיע כרגיל למפעל, יגיעו בהפתעה גם כל חבריו למחזור הראשון של בית הספר לקציני ים. את כל מתנות יום ההולדת של החבורה החליטה צביה זוגלובק לתרום לעמותת 'גדולים במדים', המאפשרת לצעירים עם מוגבלויות להשתלב בצה'ל ובכך להביא לשילובם בחברה הישראלית.

משפחת זוגלובק, מעמודי התווך של התעשייה הישראלית, תורמת רבות לצה'ל לאורך השנים, החל מחיילים בודדים, אימוץ של יחידות בצה'ל, שיתופי פעולה עם משרד הבטחון ועוד.

בצילום אפשר לראות את משפחת זוגלובק בהרכב מלא וגם את דני, צביה, עמי ואלי זוגלובק עם חבריו למחזור א של עמי מבית הספר לקציני ים- שחחגו לו בהתרגשות את יום הולדתו ה- 80. עד 120 שנה. שיהיה במזל טוב גם ממני המכירה את כל השושלת לבית זוגלובק מזה שנים רבות.

(ענת ברלב יוניצמן)
במרכז חולצה כחולה עמי זוגלובק עם חבריו למחזור א' מבית הספר לקציני ים בעכו. צילום: רובי נוי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   מעצבת האופנה אילנית מזרחי חגגה במסיבת...
*   בחמישי החולף חגגה כוכבת הטיקטוק מאיה...
*   מי שתה ביחד קפה טורקי 'עלית'? צילום:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים