'טמפו' השיקה לראשונה בישראל פאב מקצועי של 'גולדסטאר' הממוקם במפעל 'טמפו' בנתניה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה

אורי אלדר מנהל השיווק של 'גולדסטאר' אירח את המאורסים והמאורסות של הביצה שהרימו כוס בירה ונהנו מערב מהנה במיוחד

פורסם ב: 20/04/2021 10:02

אירוע השקת הפאב המקצועי של גולדסטאר.צילום : רפי דלויה


מותג הבירה המוביל 'גולדסטאר' השיק אתמול באירוע חגיגי את הפאב המקצועי של המותג הממוקם במפעל טמפו בנתניה.לאירוע הוזמנו כל המאורסים והמאורסות של הביצה שהגיעו להרים כוס בירה ולעשות לחיים לפני החתונה.

במסגרת האירוע נחשפה בירה חדשה של המותג שתשווק במהדורה מוגבלת בשם- WILD BATCH ובין הנהנים היו : רוסלנה רודינה ,מאור שוויצר'אמיר פחר ובת זוגו אופל ענבר, שי מיקה, שרית פולק,רותם רבי .

****מותג הבירה המוביל 'גולדסטאר' משיק פאב ייחודי וראשון מסוגו המעניק חווית פאב אינטימית להעשרת הידע בתחום הבירה. הפאב ממוקם במפעל טמפו בנתניה ומטרתו הינה להעמיק את הבנת חובבי הבירה, לקדם תרבות של צריכת בירה נכונה ועוד.

אורי אלדר, מנהל שיווק גולדסטאר מסר: "אנו גאים ונרגשים להשיק את הפאב המקצועי של גולדסטאר. מטרתנו היא לשמר את הלקוחות הטובים שצורכים את מותגי הבירה שלנו כבר שנים רבות, להכיר מותגים נוספים שלא הכירו, להעשיר את הידע שלהם בתחום הבירה וליצור חוויה מרגשת שלא חוו על כה בשום מקום אחר, שילוב של טעימות בפאב אינטימי עם הדרכה מקצועית. בנוסף, חשוב לנו לקדם את התרבות של צריכת האלכוהול בישראל לצריכה נכונה ואחראית. אין לנו ספק שהפאב החדש יעניק חוויה שונה ושלמה וכי יתרום רבות לחובבי הבירה."

הפאב מאופיין בעיצוב חם ואינטימי כמו פאב שכונתי בשילוב תכנים מקצועיים ומעשירים בתחום הבירה.בעבר המקום היה ידוע בכינויו 'הפאב של נחום', על שם מדריך הבירה המיתולוגי של 'טמפו' והוא שימש כמרכז הכשרות לעובדי המפעל ואנשי המכירות של החברה. לאחרונה הפאב שודרג ושופץ בסגנון קלאסי, חם ומושך שלא היה מבזה בר אירי בשדרות TEMPLE BAR בדבלין. המקום משופע בעץ, כרום, שיש וכל המכשור הכי עדכני למזיגת בירה, משקאות אלכוהוליים וקפה.

בפאב החדש יתקיימו סדנאות מקצועיות וחווייתיות עבור קבוצות בנושאי בירה, אלכוהול, יין וקפה ויתקיימו בו סדנאות שונות.


1. סדנאות בירה מרובות משתתפים בהן יוצג מגוון מותגי הבירה של טמפו ומותגי החוץ האיכותיים שהחברה מייבאת מרחבי העולם. סדנאות הבירה יספקו תוכן עשיר ומעניין לגבי בישולי הבירות השונות של טמפו. הסדנאות מועברות על ידי עידו מונד, מנהל הפאב ושופט בירה מוסמך, ויכללו מידע חדש על הבירות שכולם מכירים ואוהבים, תהליך הייצור, גרסאות חדשות וכמובן הדרכות מקיפות וחווייתיות על המותגים המובילים בעולם מסוגם ומקטגוריות שונות.

2. סדנאות קפה בהשתתפות מדריך קפה מקצועי.

3. סדנאות יין עם היינן עידו לוינסון וייננים נוספים מיקב ברקן סגל.

לסדנאות ניתן להירשם באתר בלנד:

www.blend.co.il
אירוע השקת הפאב המקצועי של גולדסטאר.צילום : רפי דלויה

אירוע השקת הפאב המקצועי של גולדסטאר.צילום : רפי דלויה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   מעצבת האופנה אילנית מזרחי חגגה במסיבת...
*   בחמישי החולף חגגה כוכבת הטיקטוק מאיה...
*   מי שתה ביחד קפה טורקי 'עלית'? צילום:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים