יפעת רייטר מנכ'לית חברת AIG ישראל בישרה על מהפכה בביטוחי הנסיעות לחו'ל. כתב: ברק כפיר

AIG השיקה פוליסת ביטוח חדשה לנסיעות לחו"ל עם תעריפים זולים למחוסנים ואפליקציה חדשנית המאפשרת קבלת החזר כספי תוך 15 שניות

פורסם ב: 11/04/2021 16:42

יפעת רייטר מנכ'לית AIG ישראל. צילום: אוהד רומנו
AIG יצאה עם פוליסת ביטוח נסיעות חדשה לחו'ל, המכילה כיסויים מקיפים במיוחד המותאמים לנסיעות בתקופה זו. במקרי אשפוז או בידוד, ומחירים זולים במיוחד למחוסנים. מחירים אטרקטיביים אלה מצטרפים להטבת 5 ימים חינם המוענקת למחזיקי כרטיסי ישראכרט, אמריקן אקספרס, MAX ולקוחות בנק לאומי.

בנוסף, משיקה AIG את האפליקציה החדשנית - ""AIG Safe Travel אשר מאפשרת לקבל ייעוץ רפואי אונליין בעברית עם רופא מומחה 24/7, לאתר שירותי רפואה קרובים (בית המרקחת, בית החולים או רופא רלוונטי), ולקבל החזר כספי מיידי בתוך 15 שניות, ישירות לכרטיס האשראי וללא צורך בשיחה עם מוקד או טעינת כרטיס


במקרים רפואיים חמורים הכוללים אשפוז בח'"ל, האפליקציה מאפשרת עדכון אינטראקטיבי קצר של האשפוז, המעביר את הטיפול לאחריות AIG מול בית החולים, וחוסך ללקוח עיסוק מכביד ומיותר בבירוקרטיה וטפסים.


יפעת רייטר מנכ'לית חברת AIG ישראל: 'חרי שנה של סגרים ובידודים, הרצון לטוס לחו"ל חזק מתמיד. חשוב להצטייד בביטוח נסיעות שנותן מענה לכל האתגרים שקשורים בנסיעה לחו"ל בתקופה הזו. גם בעבר הביטוח שלנו כלל מענה לסיכונים הרגילים שבנסיעה לחו'ל: אבדן מזוודה, טיפול רפואי SOS , תשלום תביעה מהיר וכו', והיום הוא מקיף הרבה יותר ובאותה רמת מחיר ללקוחות מחוסנים, בהשוואה לתקופה שלפני הקורונה.

האפליקציה החדשנית שאנחנו משיקים היום, AIG SafeTravel, מאפשרת ללקוחות גם התייעצות עם רופא אונליין בעברית, גם איתור שירותי רפואה קרובים מכל סוג שהוא, ובעיקר החזר כספי תוך 15 שניות ישירות לכרטיס האשראי, בלי צורך לטעון כרטיס מיוחד או להסביר לנציג למה צריך את הכסף וכו'. מדובר בביטוח הנסיעות המקיף והמתקדם בישראל, המעניק ללקוחות ראש שקט וחוסך המון התעסקויות שמתלוות לנסיעה לחו"ל בימים אלה'.

עם חזרת הנסיעות לחו'ל, חברת AIG משיקה פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל המתאימה במיוחד לאתגרים הכרוכים בנסיעה לחו"ל בתקופה זו, עם מחירים זולים במיוחד למחוסנים. הפוליסה, הרחבה והמשתלמת בישראל, מעניקה כיסוי ביטוחי רחב ביותר למגוון אירועים רפואיים נוכח התקופה, לרבות אשפוז ובידוד. בין הכיסויים והתנאים החדשים, ביטול נסיעה עקב הידבקות או חשש לכך, שינוי מועד הכרטיס במצב של סגר - בישראל או במדינת היעד, הארכת השהות במדינת היעד בשל בידוד או הידבקות ועוד.

בכדי להשלים את המעטפת הביטוחית ומתוך רצון לפשט את הטיפול באירועים רפואיים בחו'ל, AIG משיקה את אפליקציית ""AIG Safe Travel, אפליקציית ביטוח נסיעות חדשנית המאפשרת ללקוחות החברה ליהנות מראש שקט ופטור מדאגות, גם בעת מקרה רפואי בחו"ל. האפליקציה מאפשרת התייעצות עם רופא בעברית 24/7, איתור שירותי רפואה קרובים וגולת הכותרת הגשת תביעה להחזר הוצאות רפואיות בפחות מדקה, בכפוף לאישור ונהלי חברות כרטיסי האשראי. הממשק פשוט ובאמצעות צילום החשבונית בטלפון הנייד, יקבל הלקוח החזר של עד 500$ ישירות לכרטיס האשראי תוך 15 שניות בלבד מרגע ההגשה. בלי להזדקק לכרטיס מיוחד, בלי לשוחח עם מוקד או להסביר ולהצדיק את פשר ההוצאה, בלי להמתין.

מהיום, לקוחות AIG יכולים לאתר בקלות ובמהירות את בית המרקחת, בית החולים או הרופא הרלוונטי הקרוב ביותר, לתאם תור ולקבל הוראות הגעה. עוד טרם הפניה לקבלת טיפול רפואי מקומי, לקוחות AIG יכולים לקבל דרך האפליקציה ייעוץ רפואי און ליין, עם רופא מומחה מהארץ, 24/7 שיוכל לסייע באבחון המצב הרפואי והמלצה על דרך הטיפול או הגורם המטפל הרצוי.

פיצ'ר נוסף באפליקציה, שחשוב במיוחד במקרים מורכבים הכוללים אשפוז בחו"ל, הוא הליך אינטראקטיבי וקצר לעדכון על אשפוז בחו"ל, המשחרר את הלקוח מהבירוקרטיה והטפסים ומעביר את כלל הטיפול ל-AIG שתעמוד ישירות מול בית החולים.

יפעת רייטר מנכ'לית חברת AIG ישראל: 'אחרי שנה של סגרים ובידודים, הרצון לטוס לחו'ל חזק מתמיד. חשוב להצטייד בביטוח נסיעות שנותן מענה לכל האתגרים שקשורים בנסיעה לחו"ל בתקופה הזו. גם קודם הביטוח שלנו כלל מענה לסיכונים הרגילים שבנסיעה לחו'ל כגון אובדן מזוודה, טיפול רפואי SOS, תשלום תביעה מהיר וכו', והיום הביטוח שלנו מקיף הרבה יותר ובאותה רמת מחיר ללקוחות מחוסנים. האפליקציה החדשנית שאנחנו משיקים היום, AIG SafeTravel, מאפשרת ללקוחות גם התייעצות עם רופא אונליין בעברית, גם איתור שירותי רפואה קרובים מכל סוג שהוא, ובעיקר החזר כספי תוך 15 שניות ישירות לכרטיס האשראי – בלי צורך לטעון כרטיס מיוחד או להסביר לנציג למה צריך את הכסף וכו'. מדובר בביטוח הנסיעות המקיף והמתקדם בישראל, המעניק ללקוחות ראש שקט וחוסך המון התעסקויות שמתלוות לנסיעה לחו"ל בימים אלה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   קונצרטים פלוס+ סוף שבוע מוזיקלי של...
*   חדש בירושלים - נווה צדק -בר-מסעדה שנפתח...
*   נמשך רצף אירועי הספורט הימיים בחיפה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים