'סיפורה של נשמה' מאת שמוליק רפאלי. הוצאת 'מרקם'. כתבה: רונית קיטאי

שמוליק רפאלי, מטפל הוליסטי, מתקשר ומנחה סדנאות, מוציא לאור את ספרו השני שאת חלק הארי שלו, הוא קיבל לדבריו בתיקשור

פורסם ב: 08/04/2021 03:39

שמוליק רפאלי וספרו 'סיפורה של נשמה' בהוצאת 'מרקם'. צילום: עצמי
מהלך הכתיבה שכלל גם תחקיר היסטורי מעמיק מביא את סיפור מסעה המרתק של נשמה אחת, שהתחיל בימי האדם הקדמון ונמשך במהלך 17 אלף שנות ארץ. זהו ספר המתאר את התפתחות החברה האנושית בעיני הנשמה, והמלווה בידע מרתק של חוויית הקיום בעולמות נסתרים, על גלגולי חיים משמעותיים ועל שיעוריהם השונים.

'סיפורה של נשמה' מתאר מסלול חיים שלם של נשמה מרגע היווצרותה, דרך גלגוליה הפיזיים, שהותה בעולם שמעבר ועד לימינו , וכל זאת מנקודת מבטה. הנשמה מתארת את קורותיה מאז אותו רגע מופלא שבו זוקקה מתוך אור הבריאה ועד להופעתה על בימת עולם החומר בגלגולה הראשון בתקופת האדם הקדמון. היא מספרת על מסעה והתפתחותה, על תהליך התפתחות החברה האנושית ואף על תכנית הבריאה עצמה.

היא מתארת את הדרך שבה התפתחה מנשמה צעירה עד הפיכתה למדריכה גבוהה לנשמות אחרות, את מהות הקיום הרוחני ואת סיבת הקיום הפיזי, היא מספרת על הקשרים בין הישויות הגבוהות, על השיעורים והתיקונים שרצתה לחוות בגלגולים השונים ואת ההכנות הנעשות לקראתם.

בתקופות חייה השונות המתוארות בספר, פוגשים הקוראים דמויות מרתקות כמו צייד בשבט קדמון, שמאנית, לוחם אכזר, פילוסופים יווניים, סופרת פמיניסטית ועוד. דמויות אלה שופכות אור על עידנים דרכם עברה האנושות תוך כדי כך דיון בשאלות יסודיות כמו מהות הרוע ומדוע הוא קיים, כיצד מתמודד האינדיבידואל עם השגת ייעודו הנסתר ממנו, מה קורה כש״מתים״ ומה צופן העתיד לאנושות.

ספרו הראשון נסעתי בזמן, תיכף אשוב (הוצאת מרקם, 2016), מתאר את המעבר שעשה מאיש עולם המדע אל איש עולם הרוח, למתקשר ולמטפל, ודן בחיבור בין פיזיקה לרוחניות.

הספר מכיל 224 עמודים- 88 ש'ח ברשתות וחנויות הספרים הנבחרות ובאתר הוצאת 'מרקם'.
סיפורה של נשמה מאת שמוליק רפאלי. הוצאת 'מרקם'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'מועמדת יקרה' , ספרה השני של הסופרת...
*   אדיס וגמדי הצבעים מאת אשר (מסרשה) טרקין...
*   'ארוחה משפחתית' מאת: גנית אורין .עורכת:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים