'פסטיפארק' פסטיבל חול המועד בפארק העירוני בעפולה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות עיריית עפולה, שי פרנקו

עיריית עפולה פתחה את עולם התרבות בדיוק לפני כחודש ימים. מי הסטנדאפיסט שהופיע ומה בישר ראש העיר עפולה אבי אלקבץ?

פורסם ב: 23/03/2021 16:21

אוהל האירועים החדש שיארח את חגיגת המימונה .צילום: דוברות עיריית עפולה
מופע סטנד-אפ של הקומיקאי נדב אבוקסיס (שהפך במהרה למופע כפול בערב אחד בעקבות טירוף כרטיסים) בהיכל התרבות שהביאו לעוד שלוש הופעות סטנד-אפ של הקומיקאים בן בן-ברוך, אסף מור יוסף ורותם אבוהב שאף הן נחטפו והפכו ל-SOLD OUT תוך שעות. בעיריית עפולה הבינו את המסר שהקהל צמא לתרבות ולא ב'זום'.

השבוע בישר ראש העיר אבי אלקבץ כי עיריית עפולה תקיים במהלך חול המועד פסח את ה'פסטיפארק', פסטיבל שיכלול שתי הופעות מוזיקה גדולות, אירועים לכל המשפחה, פעילויות לילדים וחגיגת מימונה מסורתית אחת גדולה.

הופעות מוזיקה:

הופעה של חנן בן ארי – יום רביעי 30.3 בפארק העירוני עפולה. 60 שקלים לתושבי עפולה ו-80 שקלים לתושבי חוץ. כניסה לאמפיפארק ב19:00, תחילת מופע ב-20:30.

הופעה כפולה של ליאור נרקיס ואברהם טל בכרטיס כניסה אחד- יום חמישי 31.3, יעלו על במה אחת בזה אחר זה הזמרים ליאור נרקיס ואברהם טל. מחיר לשני המופעים באותו ערב 60 שקלים לתושבי עפולה ו-80 שקלים לתושבי חוץ. כניסה לאמפיפארק ב-19:00, תחילת מופעים ב-20.30.

לפרטים נוספים ולקניית כרטיסים למופעי המוזיקה יש להיכנס לאתר האינטרנט של עיריית עפולה או בעמוד הפייסבוק של עיריית עפולה או "רשת שחקים".

אירועים לילדים ולכל המשפחה:


ניווט 'מצא את האפיקומן' למשפחות – תחרות ניווט במסגרתה ינווטו המשפחות במטרה למצוא את האפיקומן ברחבי הפארק העירוני – ביום שני (29.3) בין השעות 10:00-14:00, הכניסה בתשלום של 40 שקלים למשפחה.

פיקניק לעיר שלמה- הפארק העירוני על כל 120 הדונם שלו ייפתח לטובת פיקניק עירוני במסגרו יחולקו לראשוני הנרשמים ערכות פיקניק הכוללות מחצלת, סל נשיאה והמון הפתעות בתוכו. הילדים ייהנו מהצגת ילדים. ביום שלישי 30.3 בין השעות 10:00-14:00 הכניסה בחינם.

מופעי קרקס - ברחבי הפארק יופיעו אקרובטים ולוליינים במופעי קרקס לכל המשפחה. האירועים יתקיימו ביום רביעי ה-31.3 בין השעות 10:00-14:00, הכניסה חינם.

פארק מהאגדות – במסגרת האירוע יתחפש הפארק העירוני לעולם שלם של אגדות ומחזות ילדים באמצעות תפאורה מפוארת, בובות מהאגדות, פעילויות, סדנאות ומופעי ילדים. ביום חמישי 1.4 בין השעות 10:00-14:00, הכניסה בחינם.

מימונה מסורתית: את הפסטיבל ינעל הערב המסורתי של חגיגות "המימונה" שיתקיימו השנה במוצאי שבת (3.4) באוהל האירועים החדש שהוקם בפארק העירוני ויכלול מופע של הזמר שלומי ביטון לצד אלפי עוגיות צבעוניות ומאות מופלטות מתוקות. הכניסה והכיבוד בחינם ללא עלות.
ליאור נרקיס. צילום: שי פרנקו

משה נחומוביץ מטופל קרופ

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   סקר חדש של חברת 'פלאפון' מראה כי הישראלים...
*   פסטיבל עכו הבינלאומי לתיאטרון אחר...
*   אבי בלו מנהל בנק הדואר : 'הכינו את הדרכונים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים