כוח נשי על סט הצילומים לקמפיין של פרויקט פסח של בנק הפועלים. כתבו: רונית קיטאי, איתן אטיאס. צילום: ליאור נורדמן.

עדן בן זקן, גלית פולק, עדי שמעון. נשים חזקות ומצליחות יכולות כולן לרקוד , אך במקרה זה 'אין פזמון. תטיילו'. אז תטיילו ברחבי ישראל ובחינם כי זה פתוח עבורכם. מי הכיר לעדן את 'דן חסכן'? הקמפיין באמצעות משרד הפרסום BBDO יעלה ביום הבחירות

פורסם ב: 21/03/2021 14:01

עדי שמעון, עדן בן זקן וגלית פולק. צילום: ליאור נורדמן
גלית פולק, מנהלת מחלקת תקשורת שיווקית בבנק ועדי שמעון מנהלת הפרסום ביקרו על סט הצילומים לקמפיין של פרויקט פסח של הבנק בכיכובה של זמרת העשור עדן בן זקן

כוח נשי על סט הצילומים לקמפיין של פרויקט פסח של בנק הפועלים: גלית פולק, מנהלת מחלקת תקשורת שיווקית בבנק הפועלים ועדי שמעון מנהלת הפרסום בבנק ביקרו על סט הצילומים לקמפיין של פרויקט פסח של הבנק, בכיכובה של זמרת העשור עדן בן זקן.

בפרויקט פסח המסורתי של בנק הפועלים המתקיים זאת השנה ה-16, חוזר השנה בענק לאחר שנת הקורונה, מעל 80 אתרים, מוזיאונים, עסקי תיירות קטנים מהדרום וסיורים מודרכים ברחבי הארץ ייפתחו בחינם לכל הציבור בישראל במהלך חול המועד פסח, בחסות בנק הפועלים המציין 100 שנה להיווסדו.

הקמפיין החדש מתבסס על הלהיט של עדן בן זקן "תרקדו" ובמסגרתו צילמו את עדן בכמה אתרים שמשתתפים בפרויקט פסח של בנק הפועלים, כמו: פארק נאות קדומים באזור מודיעין, הפלנתניה מרכז מדע וחלל בנתניה ומוזיאון תל אביב.

בכל אחד מהאתרים עדן סיפרה עד כמה היא גדלה על טיולים בטבע והיא מזמינה את הקהל לטייל בחינם בחול המועד פסח בזכות בנק הפועלים ושרה לו את השיר המפורסם שלה רק עם שינוי קטן 'אין פזמון תטיילו/ במקום /אין פזמון תרקדו/.

גלית פולק מנהלת מחלקת תקשורת שיווקית בבנק הפועלים ועדי שמעון מנהלת הפרסום בבנק טיילו בין הלוקיישנים ברחבי הארץ בהם צולם הקמפיין ונפגשו עם עדן בן זקן בבוקר בפארק נאות קדומים, משם לפלנתניה בנתניה וסיימו את היום המפרך במוזיאון תל אביב לאמנות בלילה.

שתי הנציגות הבכירות מבנק הפועלים גלית פולק ועדי שמעון, ערכו היכרות לעדן בן זקן עם הדמות המיתולוגית של 'דן חסכן' שכל השנים הוביל את קמפיין הפרסום לפרויקט פסח של בנק הפועלים ואמרו לה ש'דן חסכן' והבנק שמחים לקבל אותה כפרזנטורית לקמפיין השנה והזמינו אותה יחד עם המשפחה לצאת ולטייל בחול המועד פסח עם כל עם ישראל.

בצילום מימין לשמאל עדי שמעון, מנהלת הפרסום של בנק הפועלים, עדן בן זקן וגלית פולק, מנהלת מחלקת תקשורת שיווקית בבנק הפועלים על סט הצילומים לקמפיין בפלנתניה. צילום: ליאור נורדמן
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   'יום אירופה' צויין במוצ'ש החולף במתחם...
*   שרת התחבורה מרב מיכאלי ביקרה בתערוכת...
*   הוי ירוקה. הוי ירוקה אני מבטן ומלידה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים