הכינו את בגדי-הים כי בשבת הקרובה תפתח בחיפה עונת הרחצה. צילום: ניר בלזיצקי דוברות עיריית חיפה

אגף החופים של עיריית חיפה השלים את היערכותו לפתיחת העונה לאחר שעובדי האגף פעלו במהלך החודש האחרון בכוחות מתוגברים ובסיוע מתנדבים לניקוי הזפת שנפלטה לחופי הארץ ובכלל זה לחיפה.

פורסם ב: 18/03/2021 17:52

צילום: ניר בלזיצקי דוברות עיריית חיפה
עונת הרחצה בחיפה תיפתח בשבת הקרובה, ה- 20.3.21. בתחום החיפה יש קרוב ל-17 ק'מ של חופים, מהם 2.8 ק'מ חופי רחצה מוכרזים ומוסדרים, אשר לאורכם מוצבות תחנות הצלה מאויישות.


במקביל ביצעו עובדי האגף עבודות תחזוקה, שדרוג ופיתוח, אשר במסגרתם מטופלים נזקי החורף והושלמו עבודות ההנגשה בכל חופי הרחצה העירוניים. בתוך כך רועננו סככות ההצללה, תאי המלתחות, השירותים, תחנות ההצלה ועוד. המצילים והפקחים עברו ריענון והכשרה ולרשות מערך ההצלה הועמד ציוד קשר והצלה הכולל בין היתר חמישה אופנועי ים המוצבים בחופי קריית חיים, בת גלים, כרמל ודדו וזמיר.

חופי הרחצה של חיפה ממשיכים לשמור על יוקרתם. לאחר בחינת הוועדה הארצית את חופי הים העירוניים, החליטה הוועדה להעביר המלצה לוועדה הבינלאומית להענקת 12 "דגלים כחולים" לחופי הים של חיפה.

חופי הרחצה יפעלו על-פי מתווה התו הסגול. עיריית חיפה חוזרת ומזכירה כי יש לרחוץ בחופים המוכרזים בלבד ובשעות בהן ניתנים שירותי הצלה וכי הרחצה ללא פיקוח מציל אסורה ומסוכנת.

(גיל מלר)
צילום: ניר בלזיצקי דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   אורן נהרי פרשן לענייני חוץ, עיתונאי...
*   השבוע נערך בבית ההסתדרות בחיפה טקס...
*   ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם הזניקה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים