עולה חדשה שסבלה מכאבים חזקים הגיעה ל'לין' כדי לקבוע תור למומחה כף יד לצורך ניתוח ונותחה מיידית. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

עם בעיית אצבע נעולה בכף היד (טריגר) וכאבים בלתי נסבלים,הגיעה כואבת כולה. לנוכח מצוקתה היא נותחה ע'י ד'ר מחולה סאמר, מומחה בכירוגיית כף יד. את החיוך שלה לא רואים כאן אך הוא היה פשוט ענק. במחלקת טראומה ואורתופדיה בניהולו של ד'ר מיכאל אהרון

פורסם ב: 17/03/2021 10:36

צילום: דוברות 'כללית'
ד”ר מחולה סאמר מומחה בכירורגיה כף יד ואידה רוזנברג אחות אחראית טראומה ואורטופדיה ב'לין' ובעבר אחות חדר ניתוח, ביצעו ניתוח לא מתוכנן במסגרת חדר פעולות במחלקת טראומה על מנת להימנע מהמתנה של מספר חודשים לניתוח ובכך הביאו לשיפור מיידי של איכות חייה של המטופלת על זה אומרים שרות VIP במחלקת טראומה 'לין'.


צוות מחלקת הטראומה במרכז רפואי לין דאג לטיפול במסלול מהיר לעולה חדשה ובכך הוכיח פעם נוספת צוות 'כללית' שהוא נותן שירות ברמת VIP ללא צורך להשתייך לרשימת המכובדים. הפעם חוותה זאת עולה חדשה שהגיעה ארצה רק לפני שנה עם בואה למחלקת טראומה והאורטופדיה ב'לין' בניהולו של ד'ר מיכאל אהרון.

העולה החדשה סבלה מתופעה של אצבע נעולה בכף היד (טריגר פינגר) מלווה בכאבים עזים. לכאורה, אין מדובר בבעיה דחופה מבחינה רפואית, אך בהתאם לתפיסה במחלקה, בניהולו של ד'ר מיכאל אהרון, הוחלט לתת לה טיפול מיידי בנקודת שירות אחת ולבצע התערבות כירורגית מיידית.

ד'ר מחולה סאמר מומחה בכירורגיה כף יד ואידה רוזנברג - אחות אחראית טראומה ואורטופדיה שיש לה ניסיון רב כאחות חדר ניתוח, ביצעו מידית ניתוח לא מתוכנן, שנערך בחדר הפעולות במחלקת טראומה של מרכז רפואי לין. התגייסות זו, שהתאפשרה תודות לצוות מקצועי איכותי וציוד מתקדם, חסכה מהמטופלת המתנה לניתוח תוך שיפור איכות חייה.

המטופלת, בת 67, שעלתה מאוקרינה נדהמה מהשירות המהיר והאיכותי והודתה בהתרגשות לצוות, בציינה כי לא חלמה על טיפול כל כך מהיר ואיכותי שזכתה לו כמובן ללא כל קשרים אישיים ואשר איפשר לה לשוב לתפקוד במציאות החדשה והמאתגרת שלה גם כך כעולה חדשה.

מסביר ד'ר מחולה סאמר: התופעה ממנה סבלה, שנקראת אצבע הדק TRIGER FINGER מתפתחת בעקבות תהליך דלקתי השכיח יותר בנשים, בעיקר בגילאי 40-60. בעקבות הדלקת מופיעה נפיחות ויש עיבוי בגיד או בתעלת הגיד, באופן שמונע מהגיד להחליק בחופשיות בתעלה. לעיתים, כמו במקרה זה, נגרמת גם נעילה האצבע במצב מכופף אשר מלווה בכאבים עזים. בניתוח מבוצע שיחרור הגיד מהתעלה ונעשה ניקוי הרקמה הדלקתית.

המבוטחים ב'לין' אומרים על ד'ר מיכאל אהרון מנהל מחלקת טראומה ואורתופדיה ב'לין' כי אצלו השרות למטופלים תמיד במקום הראשון. רק בריאות!
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   משה עלמני בן 97 לא הרגיש טוב והגיע לרמב'ם...
*   מכשיר החייאה (דפיברילטור) חכם של מ.ד.א...
*   d

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים