אופיר יוסף הוא מנכ'ל תוכנת EASY שכובשת כל בעל סלולרי בישראל. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

אז מי עומד מאחורי ההצלחה של אפליקציית 'איזי'? אופיר יוסף (41) הוא יליד חיפה שגדל בשכונת רמות ספיר וכיום תושב אבן יהודה

פורסם ב: 15/03/2021 20:52

אופיר יוסף מנכ'ל אפיקציית 'איזי' . צילום: רונית קיטאי
אופיר נשוי לטל יוסף (39) מעצבת גרפית עצמאית והם הורים לשני בנים: נועם בן 9 ואביב בן שש. ההורים מתגוררים עד היום בשכונת רמות ספיר, לא הרחק מביתה של ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם, אותה פגש היום במסיבת עיתונאים שהתקיימה בעיריית חיפה.

היה זה לקראת מהפכה לחיזוק העסקים הקטנים בחיפה בימי שגרה,עם החזרה מתקופת משבר הקורונה. עיריית חיפה יזמה את הפרויקט בשיתוף מינהלת 2030 של עיריית חיפה ו'החברה הכלכלית לחיפה', חברת האשראי 'ישראכרט' ואפליקציית 'איזי' וכן מנגנון החזר כספי ('קאש בק') לעידוד תושבים לרכישה בעסקים קטנים בעיר חיפה.

זה ריגש את הסוחרים שספגו הפסדים כספיים ולא מעט מהם הגיעו כמעט עד פת לחם שלא הפסיקו להודות בהתרגשות. ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש היתה יותר ממרוצה לשמוע זאת. על הפרויקט עצמו אתם יכולים לקרוא במדור 'מפגשים' באתר רינונים והכתבה התפרסמה היום.

את הביקור בעיר הולדתו ניצל אופיר יוסף כדי לאכול את המטעמים של אמו ליאורה יוסף מנכ'לית 'בית הקרנות' מזה 35 שנים והוא התפעל מהעובדה שאני מבטאת את השם הנכון . 'ברור. אני אומרת לו. אותי מכעיס השיבוש של לא מעט אנשים שמכנים זאת 'בית הקרונות' כאילו אלה קרונות רכבת ולא קרנות, קרן היסוד, קרן קיימת וכו' ומכאן השם 'בית הקרנות' כי שם שכנו משרדי הקרנות הללו.

אביו, מוטי יוסף שפרש מעבודתו בנמל חיפה הוא בעל חברה לעמילות מכס 'איחוד הנמל'. לא רק את הוריו הוא פגש אלא קפץ גם לרחוב קרן היסוד ברוממה, שם מתגוררת סבתו אלה ('אליקה') יוסף בת ה-98 שחיה עם המטפלת הצמודה שמסייעת לה. כיבוד אב ואם וגם סבתא. בחור עם הרבה נשמה שלא רק מצטיין ביחסי אנוש אלא גם בעסקים. הוא לוקח הכל ב'איזי', במובן הטוב של המילה ושימשיך כך. אמן.
אופיר יוסף מנכ'ל איזי . צילום: רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הזמרת והיוצרת דנה לפידות חגגה אתמול...
*   ניצן שיק ושני יוסיפון שהשתתפו ב'חתונמי'...
*   יש עורכות דין שתקופת הקורונה עשתה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים