אירוע הוקרה לרופאים תושבי קריית ביאליק ב'בית הידידות' בקריית ביאליק. כתבה: רונית קיטאי. צילום: בי'ח 'כרמל'

כך מוקירים את רופאי בית חולים 'כרמל' תושבי העיר קריית ביאליק. עמותת 'עם אחד' וראש העיר אלי דוקורסקי היה בין המברכים .בין המתרגשים ד'ר עדי קיברי,ד'ר יבגני קנוניקוב ועוד

פורסם ב: 08/03/2021 09:27

צילום: בי'ח כרמל
אמרה בטקס ד'ר עדי קיברי מבי'ח 'כרמל' : 'בימים אלו נטל תהליך ההחלמה מוטל על כולנו. עלינו, בבתי החולים והמרפאות אך לא רק. תהליך ההחלמה מוטל על אנשי הקהילה, החינוך, וכל אדם באשר הוא. עברנו שנה מטלטלת. שגרמה לנו כקולקטיב להבין עד כמה אנחנו שבריריים'.

ד'ר עדי קיברי מ'מ מנהל מחלקה פנימית ב' ומנהלת היחידה לניהול סיכונים בבית החולים 'כרמל' מקבוצת 'כללית' וד'ר יבגני קנוניקוב -רופא במחלקה גריאטרית בבית החולים 'כרמל' הם הרופאים הנבחרים שזכו בשי ובתעודות הוקרה לרופאים תושבי העיר קרית ביאליק שפעלו ללא לאות בתקופת הקורונה.

את השי והתעודות בשם עמותת 'עם אחד' ועיריית קריית ביאליק, העניקו ראש העיר אלי דוקורסקי ודפנה ברוורמן, מנהלת מחלקת פילנתרופיה ב"שינובר גרופ" באירוע מרגש שנערך בבית הידידות שבעיר.

שיתפה ד'ר עדי קיברי :'עברנו שנה מטלטלת. שגרמה לנו כקולקטיב להבין עד כמה אנחנו שבריריים. עד כמה החיים שאנחנו מכירים יכולים להשתנות ברגע. הבנה זו היא מנת חלקי, כרופאה פנימאית וחלק מחיי על הנסיבות האישיות שלי. השנה הזו גם הביאה לתובנות של כמה חוסן יש בנו. כמה כח וגמישות. יכולת להשתנות ולצמוח ממשבר.

אני מאמינה שבשביל לצמוח ממשבר אדם צריך מעגלים של תמיכה. כדי שיחזיקו אותו, שלא יתפרק. מקורות התמיכה שלי הם המשפחה שלי, ההורים שלי, שבלי העזרה שלהם לא הייתי יכולה לעזור לאחרים, וכמובן החברים שלי לעבודה, הצוות המדהים של בית חולים 'כרמל' בכלל והמחלקה הפנימית ב' בפרט, שיחד יצרנו מיקרוקוסמוס אוטופי של כבוד הדדי ואהבת חינם. צוות שאיתו גם בימים הכי קשים, נראה שאין אתגר שיכול לנו.

לא פחות חשוב היא הקהילה אליה אני שייכת, קריית ביאליק ובייחוד מערכת החינוך בה בניי מתחנכים. חשוב לי שתדעו. אנחנו הרופאים לא מלאכים. אנחנו בני אדם. באנו למקצוע מבחירה, אבל גם אנחנו לפעמים עייפים וכואבים. הלוואי שנשכיל לקחת מהשנה הזו את העיקר, ללמוד שאנו בני חלוף, ומה שחשוב באמת זה להיות אדם טוב ומיטיב , שנצליח לבנות יחד חברה סבלנית יותר, אמפטית, מכילה ומכבדת'.

ראש העיר קריית ביאליק אלי דוקורסקי :'בימים בהם משבר הקורונה עדיין לצדנו, מצאנו לנכון להביע את הערכתנו העמוקה לצוותים הרפואיים שפעלו במסירות נפש, בחריצות ותוך כדי סיכון חייהם בכדי לטפל בחולי קורונה. אנו מבקשים לחזק את העוסקים במלאכת הקודש ואומרים תודה'.

דפנה ברוורמן מ'שינובר גרופ': 'ארגון 'עם אחד' פועל לרוב בתחום צמצום פערים, אך בשנה מאתגרת זו החלטנו להפעיל פרויקט בשם - תודה ד"ר. במסגרת הפרויקט אנו מעניקים מתנות לרופאים לפי בחירתם'.

סגנית מנהל בי'ח 'כרמל' ד'ר שני ברוש הודתה למארגנים על היוזמה: 'היוזמה המקומית של עצירה והקדשת הזמן להוקרת תודה מאוד מרגשים ומחזקים את הקשר שבין האדם לקהילה בה הוא חי. קיימת חשיבות רבה לשילוב הזרועות בין רשויות מקומיות, מערכת החינוך ומערכת הבריאות ועבודה משותפת תעצים את ההישגים של כולנו במלחמה אל מול המגיפה'.
בתמונות
קלוז אפ ד"ר עדי קיברי – קרדיט צילום רפואי כרמל
ד"ר שני ברוש ד"ר קיברי ראש העיר דוקורסקי ודפנה ברוורמן באירוע
ד"ר קיברי מברכת באירוע
קרדיט צילום – צילום ביה"ח כרמל


התמונות חופשיות מזכויות לשימוש
צילום: בי'ח כרמל

צילום: בי'ח כרמל

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   ראש העיר יקנעם סימון אלפסי העניק לאלוף...
*   בכירי עמותת 'שניר' ערכו אתמול בערב...
*   לראשונה בישראל ובעולם הוקמה זירת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים