צוותי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי החלו במבצע חיסוני קורונה גם למי שהחלים.כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'דוברות כללית

צוותי 'כללית' מחסנים עכשיו גם מחלימים מקורונה. לפי הנחיות משרד הבריאות, החיסונים ניתנים במנה אחת ולמי שחלפו לפחות שלושה חודשים מאז החלמתו. רות ברוך מנהלת הסיעוד של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי ומרכזת המבצע, על התהליך

פורסם ב: 04/03/2021 10:34

צילום: דוברות 'כללית'
צוותי 'כללית' מחסנים עכשיו גם מחלימים מקורונה. לפי הנחיות משרד הבריאות, החיסונים ניתנים במנה אחת ולמי שחלפו לפחות שלושה חודשים מאז החלמתו. רות ברוך: מנהלת הסיעוד של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי ומרכזת המבצע מציינת כי 'כללית' מפעילה עשרות אתרי חיסונים בפריסה רחבה ובכוונה להנגיש את השירות ולאחר שמעגל המתחסנים כבר הורחב לבני 16 ואילך ונשים הרות, עתה הצטרפו גם המחלימים במטרה לתת להם הגנה נוספת.

הצוותים מסבירים לכל מי שמהסס עד כמה החיסון חשוב ובהדרגה אנו רואים יותר ויותר מחלימים שבוחרים להתחסן.
מירי אלפרסון, מנהלת הסיעוד של כללית במרפאת כרמיאל מרכז ומחסנת באת החיסונים של 'כללית' בכרמיאל החליפה הפעם צד והגיעה לקבל חיסון כמחלימה.

לדבריה 'קורונה תמיד נראתה לי כמשהו שמאוד רחוק ממני. הרי אני נזהרת ושומרת ובכלל אני צעירה ובריאה, אז מה מה כבר יכול לקרות? אז זהו, שנדבקתי, ברגע אחד קטן של חוסר תשומת לב ותוך 48 שעות הייתי מרותקת למיטה, חום גבוה, כאבי שרירים נוראיים, כאבים וחזה וקשיי נשימה. ויותר נורא מזה הדבקתי את היקרים לי מכל גם.

תחושה נוראית של אשמה, כאב ובדידות. החלמתי בחודש ספטמבר וכשהגיעו החיסונים חיכיתי להזדמנות שאוכל להתחסן גם כן וכך לוודא שיש לי מספיק נוגדנים שייגנו עליי ועל יקיריי כמה שיותר ולכמה שיותר זמן. כמחלימה וגם כאחות, הבקשה שלי לכולם: לכו להתחסן גם אם כבר חליתם אי אפשר לדעת כמה נוגדנים הגוף ייצר והחיסון נותן הגנה נוספת בטוחה ומי שעדיין לא התחסן צאו מהשאננות ולכו להתחסן.

(יוכי באואר)
צילום: דוברות 'כללית'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   פרוייקט מיוחד ליום הזכרון לחללי מערכות...
*   זהירות נחש! עם העלייה בטמפרטורות ותחילת...
*   פרופ' עודד נחליאלי, מומחה בעל שם עולמי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים