המעצבת הבינלאומית ריקי דלאל, בחרה בנוי בר להוביל את קמפיין החזרה לשגרה של מותג הכלות שלה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלכס ליפקין

סרן (מיל) נוי בר בת 26 , שדואגת לרוח התנדבותית באופן קבוע היא סטודנטית לתואר שני בתקשורת פוליטית ומדע המדינה באוניברסיטה העברית. היא מתגוררת בהרצליה ומשמשת כראש אגף ההסברה בתנועת 'אם תרצו'. עכשיו היא הצטלמה לקמפיין החזרה לשמחות הפומביות לטובת המעצבת ריקי דלאל

פורסם ב: 03/03/2021 19:47

נוי בר לריקי דלאל. צילום: אלכס ליפקין
בעקבות הסגרים וביטול הארועים ריקי דלאל היתה מושבתת מעבודה עד שבעקבות אייטם טלויזיוני שפורסם עליה בחדשות לפני כחודש הוקסמו במותג ממנה ומאישיותה. והחלו לעקוב אחריה באינסטגרם.

ברגע שניתן האות לפתיחת הארועים, פנו מריקי דלאל לנוי בר באופן אישי וביקשו את עזרתה בקידום המותג ולתת לו לחזור למקום שבו הוא נעצר בעקבות הקורונה. נוי בר נהנתה מיד לבקשה והתעקשה לא להיות מתוגמלת ובמטרה ברורה ממש ממש לעזור לעסק ישראלי שהיה סגור בחזרה לשגרה. על הדרך גם ביקשה לפרגן למעצב שיער ומאפרת מתחום הארועים.

נוי בר היא קצינה בצנחנים המשרתת בתפקיד שלישת גדוד. היא גם זכתה בתואר שיאנית המילואים של כרמיאל עם 82 ימי מילואים בשנת 2018. בזמנה הפנוי היא גם מנגנת בגיטרה. חוץ מזה היא גם בת הזוג של אבנר נתניהו.

ריקי דלאל הינו מותג בינלאומי עם שלוש חנויות דגל באשדוד, לונדון וסאן פרנסיסקו. למותג 200 בוטיקים שמוכרים את השמלות שלה.


ריקי דלאל @rikidalal_official
שיער : דביר טויק - @dvir_tvik
איפור : ענת בן ציון : @anatbenzion_makeup
צילום : אלכס ליפקין @alexanderlipkin
נוי בר לריקי דלאל. צילום: אלכס ליפקין

נוי בר לריקי דלאל. צילום: אלכס ליפקין

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   לראשונה בישראל: מופע אמנותי להשקת...
*   השחקנית עדן סבן הצטלמה הבוקר להלבשה...
*   רשת INTIMA במבצע קולקציה חדשה באתר האונליין...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים