שישה מעצבי שיער מבית חברת 'וולה פרופשיונל' הגיעו למתחם הסגל הרפואי של מחלקות הקורונה ברמב'ם ופינקו את הצוותים. כתבה: רונית קיטאי

חברת 'וולה פרופשיונל' חברה אתמול בבוקר לאלכס קרמסקי, אח אחראי מחלקת כתר א', ויחדיו הקימו בחדרי המנוחה של הצוותים, מתחם ייעודי אליו הגיעו 40 אנשי ונשות צוות העובדים במתחם הקורונה, כדי ליהנות מעיצוב שיער, פן ותספורת, על פי כללי התו הסגול

פורסם ב: 02/03/2021 10:58

צילום: נתנאל אייזיק, דוברות הקריה הרפואית רמב'ם
הצוותים ומעצבי השיער, זכו ליהנות זה מחברתו של זה, שכן הצוותים מצד אחד עובדים שעות רבות סביב הטיפול והסיעוד במטופלי נגיף קורונה, ומן הצד השני, מעצבי השיער זכו לעבוד לאחר תקופה ממושכת במהלכה מרבית בתי העסק שלהם היו סגורים ולא התאפשר להם לעבוד. ששת מעצבי שיער, לא הפסיקו לעבוד וכך 40 נשות ואנשי צוות זכו לתספורת, וחלקן אף זכו לעיצובי שיער חדשים ונועזים שהפתיעו את חבריהם למחלקה.

אמרה סמדר בן-סהל מנהל קשרי לקוחות בחברת 'וולה פרופשיונל': ' באנו לכאן על מנת לרומם את מצב הרוח של הסגל הרפואי שעובדים שעות ארוכות ביותר קורסים תחת הנטל. הם מעניקים לחולים מעל ומעבר אך לעצמם הם לא מקדישים זמן. זאת הסיבה שמצאנו את הזמן להגיע לכאן ולהעניק להם, ולומר להם תודה על כל מה שהם עושים'.

עופר תורג'מן אחד מששת מעצבי השיער שהשתתפו במבצע ומנהל ההדרכה ב'וולה פרופשיונל' הוסיף: 'נרתמנו למשימה הזו כדי לתת לצוותים הרפואיים את הכיף בנשמה, כדי שהם יוכלו לטפל בחולים בצורה הכי טובה שיש'.

אלכס קרמסקי אח אחראי במחלקת כתר א' סיכם:'אנחנו מאד מעריכים את הפעילות הזו, הצוותים מאד נהנו, מדובר בהוקרה נפלאה לצוותים הללו, במיוחד כשבימים אלו אנו מציינים שנה לכניסת נגיף קורונה לחיינו'.


https://youtu.be/ac_ztgDJ24M

צילום וידאו נתנאל אייזיק דוברות הקריה הרפואית רמב'ם
(דוד רטנר, דגנית קניג)
צילום: נתנאל אייזיק, דוברות הקריה הרפואית רמב'ם

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   פרופ' עודד נחליאלי, מומחה בעל שם עולמי...
*   איימן עבוד (40) חזר מהגיהנום לחיים לאחר...
*   צוות העבודה הסוציאלית של 'כללית' בחיפה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים