ד'ר איווטה מינצמן מונתה כמנהלת החדשה של בנק הדם במרכז הרפואי 'כרמל' מקבוצת 'כללית'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

באירוע מרגש בהנהלת בית החולים העניקו לד''ר איווטה מינצמן את כתב המינוי מנהל ביה'ח ד'ר אבי גולדברג וחברי ההנהלה יחד עם מנהל המכון ההמטולוגי ד'ר מאיר פרייס

פורסם ב: 02/03/2021 09:43

ד'ר איווטה מינצמן . צילום: אלי דדון
הפתיעו את כלת השמחה והצטרפו לטקס בתה, טליה יחד עם הנכדים יובל ואריאל שהעניקו לסבתם האהובה זר פרחים ענק יחד עם נשיקות חמות.

ד'ר מינצמן תכנס לתפקידה כמנהלת בנק הדם בכפיפות למנהל המכון ההמטולוגי של ביה'ח ד'ר מאיר פרייס, אשר סיפר בטקס:'הכרתי את ד'ר מינצמן לפני מספר שנים ופגשתי אישה מאוד חרוצה וישרה שעובדת קשה. ראיתי את הרצינות שלה ונוכחתי כי אצלה המטופלים נמצאים תמיד במקום הראשון.אני משוכנע שהיא תעשה את תפקידה כמנהלת בנק הדם בצורה הטובה ביותר'.
.
מנהלת בנק הדם החדשה ד'ר איווטה מינצמן למדה רפואה בגיאורגיה והתמחתה ברפואה פנימית. בשנת 1996 עלתה לישראל התמחתה בהמטולוגיה, עבדה במחקר בביה'ח 'בני ציון' וכרופאה פנימאית בכירה בביה'ח לגליל בנהריה.

בשנת 2012 הגיעה לבי'ח 'כרמל' ועבדה בחדר המיון כרופאה פנימאית בכירה, ובהמשך הצטרפה לצוות המכון ההמטולוגי של בית החולים.במסגרת תפקידה תהיה אחראית על הצד הקליני של בנק הדם.באחריותה ובאחריות בנק הדם לבדוק ולעקוב אחר מוצרי דם, לבדוק ולהתאים מנות דם לנשים בהיריון, לשפר את המצב בניתוחים הכירורגיים בהתאמת מוצרי הדם. לעזור בחינוך הדור החדש של הרופאים בהכרת בנק הדם כולל הסיבוכים שיכולים להיות, וללמד את הרופאים להקפיד בדרישות בנק הדם.

ד'ר איווטה מינצמן תעבוד בצמוד עם מעבדת בנק הדם בניהולה של ד'ר מעיין שיינר. המעבדה מקבלת דגימות דם מכל המחלקות, מעבדת אותם ומכינה את המנות לצרכי בית החולים שם נצרכים מאות מנות דם בשנה והמעבדה ערוכה ומוכנה 24/7

אומרת כלת השמחה ד'ר איווטה מינצמן:'אני רוצה לקדם את בנק הדם לטובת כלל צוותי בית החולים, ובמיוחד במחלקות הפנימיות. להגביר את המודעות להכיר את בנק הדם לדור הצעיר והוותיק בית החולים ולתת את השירות הכי מהיר והכי טוב לטובת כלל צרכי הדם של בית החולים'.

.
ד'ר אריה ביטרמן יו'ר ועד הרופאים ומנהל המחלקה הכירורגית א' בירך גם הוא את ד'ר איווטה מינצמן על המינוי החדש : 'אני בטוח כי את ראויה ביותר למינוי, אח אחראית רצינית ובשם וועד הרופאים אני מאחל לך הצלחה רבה'..

מנהל בית החולים ד'ר אבי גולדברג בירך את ד'ר איווטה מינצמן : 'ד'ר מינצמן עשתה מסלול קריירה נחוש וכי יש בה את הדחף להתקדם.מנהלת בנק הדם הוא תפקיד מאתגר וחשוב ביותר לכולנו, ואני בטוח שיחד עם ד'ר מעיין שיינר מנהלת מעבדת בנק הדם תובילו את בנק הדם למקומות טובים ומוצלחים עבור כלל בית החולים'.

באירוע נכחו גם סגן מנהל ביה'ח ד'ר בני רביב ומנהל משאבי אנוש אהוד פקלר. שהעניק לד'ר מינצמן את כרטיס העובד החדש שלה הנושא את התואר ותפקידה החדש כמנהלת בנק הדם יחד עם ספר ניהול מתנה, מתנת הנהלת ביה'ח.
ד'ר איווטה מינצמן מנהלת בנק הדם החדשה בבי'ח כרמל וד'ר מאיר פרייס מנהל המכון ההמטולוגי. צילום: אלי דדון

ד'ר איווטה מינצמן והנהלת בי'ח כרמל בקבלת המינוי כמנהלת בנק הדם. צילום: אלי דדון

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מינוי יוקרתי למנהל מחלקת כירורגיה...
*   משה עלמני בן 97 לא הרגיש טוב והגיע לרמב'ם...
*   מכשיר החייאה (דפיברילטור) חכם של מ.ד.א...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים