חילופים בצמרת אלוני: ציון גניש מונה כמנכ'ל חברת אלוני. כתבה: זיוה וייס. צילום: אסף לוי

חברת אלוני הודיעה היום (שני ) כי ציון גניש, מי ששימש ב-11 השנים האחרונות כסמנכ'ל המכירות בחברה, מונה למנכ'ל אלוני ויכנס לתפקידו באפריל 2021 ויחליף את טלי לוין שכיהנה כמנכ'לית החברה בשלושת השנים האחרונות

פורסם ב: 01/03/2021 11:00

ציון גניש מנכ'ל אלוני. צילום: אסף לוי
במסגרת תפקידו יחזק גניש את אסטרטגיית הצמיחה של החברה, ייפתח את הסגמנט הקמעוני וינהל את הפעילות השוטפת בגזרות השוטפות: קבלנים, לקוחות פרטיים וסיטונאים.

לציון גניש יש ניסיון עשיר בניהול חברות ופרויקטים בתחום הן באלוני והן בקבוצת ח.ג.י .י שם שימש כסמנכ'ל שיווק ומכירות של כל אגפי החברה שעסקה בשיווק אינסטלציה, חומרי בניין וחומרי גמר ושווקו תחת המותגים ויה ארקדיה וסופר קרמיק.

יואב גולן בעלי קבוצת 'חמת' המחזיקה ב'אלוני' בירך על המינוי: 'כוחו של ארגון בין היתר הוא היכולות להצמיח מתוכו את שדרת הניהול. ציון ניהל בהצלחה מרובה את מערך המכירות של אלוני והוא הבחירה הטבעית לתפקיד המנכ'ל. בשם קבוצת חמת אני רוצה להודות לטלי לוין עבור כל התקופה בה ניהלה את הכספים ולאחר מכן כיהנה כמנכ'לית 'אלוני' ואנחנו מאחלים לה הצלחה רבה בהמשך דרכה'.

חברת אלונ, נוסדה בשנת 1946 ופועלת בישראל בתחום המסחר, יבוא, שיווק ומכירת ריצופים, חיפויים, כלים סניטריים, ברזים ומוצרי גמר משלימים לחדרי האמבטיה והמטבח. החברה נרכשה בדצמבר 2019 ע'י קבוצת 'חמת' אשר בשליטת היו'ר יואב גולן, מידי קרן פימי. לאלוני שבעה אולמות תצוגה ברחבי הארץ והיא מעסיקה 230 עובדים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   כלל ביטוח תהפוך לבעלת עניין בחברת...
*   ראש לשכת עורכי הדין עו'ד אבי חימי...
*   אביבית לוי - נעים (46) מונתה כמנהלת מכירות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים