לא כל יום פורים. אורי יהודה בן ה-7 קיבל דרגות פראמדיק בטקס חגיגי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות מד'א

אורי יהודה שונם הלוי המתגורר בישוב כרמי קטיף, חלם מאז שהוא זוכר את עצמו, להיות פראמדיק במד'א ולהציל חיים, בדיוק כמו אבא שלו,רונן. השבוע זכה אורי יהודה, לקראת חג הפורים, למחווה מרגשת ויוצאת דופן -.מנהל מרחב לכיש במד'א וסגנו העניקו לו דרגות כשהוא מחופש לפראמדיק מן המניין.

פורסם ב: 25/02/2021 15:29

טקס הענקת דרגות לאורי יהודה שונם הלוי - צילום דוברות מד'א. צילום: דוברות מד'א
השבוע, לקראת חג הפורים, תפרו הוריו של אורי יהודה תחפושת פראמדיק מיוחדת אתה הגיע אל תחנת מד'א, לסיור ברוח החג. במהלך ביקורו, פגש אורי יהודה את חיים קרדי, מנהל מרחב לכיש במד"א ואת סגנו - נחום דוד, אשר העניקו לו בטקס מיוחד דרגות כתף.

בתום הטקס אמר חיים קרדי, מנהל המרחב: 'התרגשנו 'לקבל' לשירותנו את אורי יהודה המקסים, ואנחנו מחכים לרגע בו יחגוג 15 , אז יוכל להצטרף אלינו כמתנדב מן המניין. שמחנו להעניק לו את דרגות הכתף ואין לי ספק שבעוד מספר שנים הוא יענוד אותן בזמן שיציל חיים בניידת לטיפול נמרץ.

רונן, אביו של אורי יהודה, חובש בכיר מד'א וחניך בקורס פראמדיקים הוסיף: 'אורי יהודה הוא ילד שחולם ונושם מ'"א מהיום שהוא נולד. במשך שנים הוא ביקש להצטרף למשמרת ולאמבולנס ועכשיו, לקראת פורים, הוא בחר להתחפש לפראמדיק. מנהל המרחב וסגנו הגיעו אלינו לפגישת מתנדבים שגרתית וניצלתי את המעמד כדי לבקש מהם לפגוש גם את המתנדב הצעיר אורי יהודה. זה היה מקסים ומרגש מאוד'.

חתן השמחה הצעיר אורי יהודה: 'התרגשתי ומאוד שמחתי בטקס. אני מרגיש כמו כולם ואני מחכה לרגע בו אוכל להצטרף למד'א כפראמדיק כשאהיה גדול'.

(זכי הלר)
אורי יהודה שונם הלוי מכרמי קטיף. צילום: דוברות מד'א

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   פרוייקט מיוחד ליום הזכרון לחללי מערכות...
*   זהירות נחש! עם העלייה בטמפרטורות ותחילת...
*   פרופ' עודד נחליאלי, מומחה בעל שם עולמי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים