צוות מתחם החיסונים של 'כללית' במרפאת 'רש' במרכז הכרמל בחיפה ערך הפניג פורימי לפי התו הסגול. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

חיסונים ופינוקים עם בובה בדמות 'חמודי סבבה' ולכל מי שהגיע היום לטיפול או חיסון באמת היה סבבה

פורסם ב: 24/02/2021 17:17

מרפאת רש חוגגת את פורים. צילום: דוברות 'כללית'
באי אתר החיסונים שמפעילה כללית במרפאת רש במרכז הכרמל זכו לחיסון עם גיוון: הצוות הגיע מחופש, בובה בדמות 'חמודי סבבה' במקום וברקע נשמעה מוסיקה שהושמעה על ידי החובש עדי זק, שמאייש כרגיל עמדת חיסונים במקום וכבר חיסן מאות אנשים, אך בחיים הרגילים ללא קורונה הוא מארגן מסיבות ודי ג'י והפעם בחר להופיע בהתנדבות ולשמח את חבריו המחסנים ואת המתחסנים.

הצוות שעובד כבר חודשים רבים עבודה מאומצת עד שעות ערב מאוחרות ובסופי שבוע, הופתע כאשר צוות המטפלים של 'כללית משלימה' מהמכון במרכז האודיטוריום הסמוך, הגיע והעניק למחסנים טיפולי עיסוי, רפקלסולוגיה ושיאצו להקלת המתח הנפשי והגופני. המתחסנים עצמם הצטרפו לחגיגה וציינו שהיה קל מתמיד לקבל זריקה כשהאוירה אופטימית ושמחה ויש הסחת דעת משמחת.

גלית בוטון, מנהלת הסיעוד במרפאה היועצת רש ומנהלת מתחם החיסונים שפועל במקום, שגם יזמה את הארוע המושקע, מציינת כי מסיבת הפורים נועדה לשמח את הצוות המסור והמשקיע וביניהם אתי פינטו , אך בעיקר נערכה כחלק ממגוון יוזמות שנועדו לעודד את מי שטרם התחסן, בעיקר בגילאים הצעירים להגיע ולהתחסן.

לאחר מספר ימים של רגיעה מדאיגה במספר המתחסנים, יש עתה גל מחודש של פונים לחיסון, רבים מהם תלמידי תיכון וצעירים. במקביל, נמשך מבצע הפניות היזומות של צוות כללית במחוז חיפה וגליל מערבי לבני 50 ומעלה שטרם חוסנו, הבאת החולים המרותקים לביתם באמבולנסים ועידוד הורים לילדים צעירים להתחסן גם כהגנה על ילדיהם. ניכרת גם עליה במספר הנשים ההרות שמתחסנות ונראה שאנו בדרך הנכונה.

בנוסף לכך עדי זאק , חובש שמחסן במתחם הקורונה של כללית במרפאת רש במרכז הכרמל בחיפה , נידב את כישוריו המקצועיים כדי ג'י והרים מסיבת פורים במתחם.עדי זאק עובד בשבועות האחרונים כמחסן קורונה, בזכות היותו חובש בצבא ולאחר שהחליט כי עדיף לעבוד ולסייע למבצע החיסונים החשוב, בהיותו מושבת כבר חודשים רבים מהעיסוקים שלו כרגיל כשחקן, עורך מסיבות ודי ג'י מצליח.

כשהגיע פורים נרתם ליוזמתה של האחות גלית בוטון, מנהלת המתחם החיסונים ואחות אחראית במרפאה היועצת רש במרכז הכרמל לערוך מסיבת פורים, שניהם הפתיעו את הצוות שהגיע בתחפושות והמתחסנים באירוע משמח שנערך כמובן תחת כללי התו הסגול.

עדי החליף את המזרק במיקרופון והקפיץ את כולם במוסיקה משמחת ששחררה מלחצי התקופה. המתחסנים, שחלקם הגיעו בחשש סיפרו שהמוסיקה והאוירה השמחה השכיחו את הפחדים והכל עבר בקלות מהצפוי.אוירת הפורים תמשך במהלך כל ימי החג ומורגשת בכל מוקדי החיסונים האחרים של 'כללית' ברחבי המחוז שגם הם לבשו גם הם אוירה פורימית, כשהצוותים חובשים פאות צבעוניות, חלקם הגיעו בתחפושת מלא וחולקו אוזני המן.

(יוכי באואר, דגנית קניג)
מימין לשמאל האחיות אתי פינטו וגלית בוטון חוגגות פורים במרפאת 'רש' במרכז הכרמל מבית קבוצת 'כללית'. צילום: דוברות 'כללית'

המחסן עדי זאק הרים מסיבה במתחם חיסוני קורונה במרפאת רש. צילום: דוברות 'כללית'

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   המנהלת האדמיניסטרטיבית של בי'ח 'מזור'...
*   ח'כ יואל רזבוזוב היה ראשון המבקרים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים