175 שליחים ועובדי שגרירות ישראל באירופה חוסנו ע'י צוותי מד'א במסגרת מבצע 'מתחסנים בביטחון' של משרדי הביטחון, החוץ והבריאות

בין המתחסנים הייתה נועה חכים דוברת שגרירות ישראל במדריד שחוסנה ע'י אחותה, מתנדבת מד'א ד'ר רוני חכים

פורסם ב: 22/02/2021 16:31

שליחים ועובדי שגרירות ישראל באירופה חוסנו עי צוותי מד'א . צילום: דוברות מד'א
'הגעתי היום לארץ על מנת להתחסן יחד עם שליחים נוספים ממדינות אירופה. ידוע בספרד ומדינות אחרות באירופה שישראל מובילה בעולם במבצע החיסונים, במהירות וביעילות. זה רגע מאוד מרגש בשבילי ואני גאה להיות חלק ממנו וסוף סוף להתחסן'

כחלק מהמאבק הלאומי בנגיף הקורונה, במבצע "מתחסנים בביטחון" חיסנו אתמול (א') החובשים ופראמדיקים של מד"א 175 שליחים ועובדי שגרירות מאירופה שהגיעו לארץ בטיסה מיוחדת לנמל התעופה בן גוריון וחזרו אמש לארצות השליחות.

השליחים ועובדי השגרירות יגיעו בשנית לארץ על מנת לקבל את מנת החיסון השנייה.

מתנדבת מד'א ד'ר רוני חכים שחיסנה את אחותה נועה: 'שמעתי שיש מבצע להטיס את עובדי השגרירויות לקבלת חיסונים בארץ ושאחותי מגיעה אז ביקשתי להיות בין המחסנים. זו זכות גדולה לחסן אחותי ואת חבריה שתורמים רבות למדינה, זו התרומה קטנה שאני יכולה לתת להם.לכו להתחסן!'.

חובשת מד'א יפעת גלזמן שחיסנה את השליחים: 'זו הטיסה השלישית של עובדי השגרירויות מכל העולם שמד'א כארגון ההצלה הלאומי מחסנים פה בנתב'ג. להשתתף במבצע החיסונים החשוב הזה מרגש עבורנו ועבורם'.

פראמדיק מד'א רמי מאושר שאחראי על מתחם החיסונים של מד'א בנתב'ג: 'בתוך זמן קצר חיסנו כאן את כל הנוסעים שהגיעו במטוס. זו חוויה מרגשת ואנחנו גאים להיות חלק מהמשימה הלאומית בחיסון שליחי מדינת ישראל בעולם'.


https://we.tl/t-BduvIMbTeB
חיסון שליחים מחו'ל ועובדי שגרירות ישראל ע'י צוותי מד'א. צילום: דוברות מד'א

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   המנהלת האדמיניסטרטיבית של בי'ח 'מזור'...
*   ח'כ יואל רזבוזוב היה ראשון המבקרים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים